Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdem ezt szedni, és...

CWalk kérdése:

Ha elkezdem ezt szedni, és tényleg meglesz az az adott test, amit szeretnék, és utána ha ezt abbahagyom, mármint az edzést, akkor össze fogok esni, úgy mint a nagy kondis majmok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 9. 16:37
 1/8 anonim válasza:
Igen.
2014. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy itt a sötétség még, így az "adott" testet sem hiszem, hogy el lehet érni. Javaslom a Sárga kapszulát, le van benne szépen minden írva. Egyébként nem, ha mindent jól csinálsz, de tök értelmetlen "abbahagyni". Ahogy az edzést, úgy a jól kajálást sem hagyjuk abba.
2014. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést teszel fel, akkor neked sem lehet több eszed egy majomnál...
2014. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire fel ez a mentalitás az utolsó kommentezőnél, ugyanis én azért teszem fel a kérdést, mert nyilván nem értek hozzá, ha értenék, nem kérdeznék, nem logikus ? Egyébként a többieknek köszönöm !
2014. márc. 9. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, és az milyen mentalitás, hogy "kondis majmok"? Mellesleg nagyon nem értesz hozzá, mert szerinted egy fehérjétől fogsz te kifejezetten izmos lenni. Ez egy tápkieg, de majdnem ugyanolyan, minta annyival több tojást ennél, vagy húst. És igen, kell tápanyag (fehérje is) a fejlődéshez, de nem attól leszel te kifejezetten jó fizikumú, mert tápkiegfehérjét eszel. Ennyi hozzáértéssel ne vedd meg, hanem menj a builderre alapismereteket meg Sárga Kapszulát olvasni.
2014. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a mentalitásom miatt, de a "kondis majmok" kifejezést egy kicsit bántónak érzem...

Itt nem a testépítéshez kell érteni, ez egyszerű biológia. Te az izomvesztés mindkét főbb okát leírtad.

1 Az izomzat fenntartásához fehérje szükséges. Ha te abbahagyod a tápkieg szedését, kevesebb fehérjét juttatsz be a szervezetbe, a szervezet nem tudja így fenntartani az izomzatot, ezért egy részét lebontja.

2 A testedet késztetni kell az izmok megtartására/növelésére. Ezt az edzéssel teheted meg. Ha te abbahagyod az edzést, a testednek nem lesz szüksége a nagy izomzatba, mert neki azt plussz munka fenntartani. Ezért, ha nem edzel, a szervezet ugyancsak le fogja bontani az izmot.

2014. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ddrake, egyértelműen én sem gondoltam hogy csak fehérjével meg tömegnövelőkkel kell izmot építeni, csak soha nem szedtem semmi ilyesmit, ezért is érdekel a dolog milyen ezzel cisnálni, mit kell róla tudni stb.. én is járok kondiba másfél éve szerek nélkül, csak kajálok mellette, és azokat nevezem kondis majmoknak, akik eljönnek alap alkattal kondizni, és 2 hónap elteltével olyan izmuk lesz, amit senki nem kíván magának, főleg ha abbahagyják!
2014. márc. 10. 15:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Még mindig homályos a vége a szövegednek, de a tápkiegről: gyorsan felszívódó, koncentrált, jó biológiai értékű fehérje-már amelyik. Lévén ilyen, jó arra, hogy:


-úgy adagold a fehérjét, ahogy te akarod, miközben a többi tápanyagból kívánatlanul szinte nem (csak alig) viszel be

-akut fehérjeszükségletet pótolj, mint pl. edzés után, vagy reggel

-étkezést helyettesít vele, bár azért nem erre kell ráállni

-jó biológiai értékének köszönhetően biztos lehetsz benne, hogy jó minőségű fehérjével láttad el magad


Ennyi, de változatlanul azt mondom, hogy nyomás Sárga Kapszulát olvasni, meg alapismereteket.

2014. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!