Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi félóra/egyóra otthoni...

Napi félóra/egyóra otthoni sulyzózás 3kg-mal?

Figyelt kérdés
18éves fiu vagyok,alacsonyabb és vékony.mindig is akartam itthon súlyzózni,és most arra jutottam hogy elkezdem.minden nap félóra/egyóra sulyzózás 3kg egykezes sulyzóval szeretnék külömböző gyakorlatokat csinálni!!nyáron kondigépeket is befogok iktatni.de nem fogok fehérjét szedni,de nagyon oda fogok figyelni az étkezésre!szerintetek mennyi idő mulva lesz látvány?vagy nem is lesz? Szivesen meghallgatnák pár jó kezdő tippeket vagy valamilyen edzés tervet!köszönöm.

#Sulyzózás.kondi.otthon.
2014. márc. 14. 19:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%

Ez baromság.

A 3 kilós súlyzó nem megterhelés,minden nap nem kell edzeni,fehérje nélkül nem lesz izmod,a kondigépekkel meg minek vársz nyárig?

Írásképet se ártana fejleszteni..

2014. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Ártani nem árthat, bár én a variálható 10kg-os szettet javasolnám kezdőknek, abból is kettőt. Meg vennék egy rendes rudat is vagy 40 kiló tárcsával. Fehérjét minőségben vigyél be, ne biotech/scitec-es trutyikat vásárolj, hanem minden másnap vegyél friss csirkehúst, a köztes napokon meg fogyassz bőven zsírszegény túrót. Ezeket fogyaszd az egyébként is megszokott napi étrended mellé (amely jelenleg valószínű, hogy szénhidrátban gazdag), a mennyiséget testsúly függvényében lődd be valamelyik testépítőportál kalóriatáblázata alapján, és garantált, hogy fejlődni fogsz. Haladóként már más tanácsokat fogsz majd kapni, ha eljutsz odáig, és érdekel majd még a dolog.
2014. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi;)
2014. márc. 14. 19:37
 4/19 A kérdező kommentje:
Vagyis amit én írtam azt el is lehet felejteni?nem sok azt a 10 kg?
2014. márc. 14. 19:45
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Basszus ez ugye egy vicc? 3 kg 18 évesen? Gratulálok. Persze le lehet húzni meg ilyenek de... Na jó nem is mondom tovább.
2014. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
03.10.-én kezdtem el ezzel a 3kgval bicepszre is gyúrni.3x30-at nyomok.de mondjátok meg légyszi ha nem jó így!
2014. márc. 14. 21:17
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hozzáértő, de annyit én is tudok, hogy nem jó. Ha 30-at meg tudsz csinálni, akkor kicsi a súly, a megfelelővel 6-8 ismétlést kell tudnod, azt hiszem. Bicepszre 3 kiló :D A semminél bizonyára jobb valamivel, de nem drága két tárcsás kézisúlyzó, nekem 6-6 kilóra lehet őket felpakolni, ha elég egy, akkor 12 kilóig tudok menni, + a 2 kilós rúd, nekem, mint kezdőnek ez elég is, egy ideig elleszek vele. A kis kézisúlyzóimat is tudom használni egyes gyakorlatokra, de bicepszre, vállra, hátra még nekem is jóval több kell 3 kilónál.
2014. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor most hogy csinálham?
2014. márc. 14. 21:50
 9/19 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát srác, jót fog tenni.
2014. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bekaszaj ***** válasza:

Nemértem miert szóljátok le egyből szegény gyereket (tiszt.kiv.) A helyett hogy támogátnátok egy embert egy jó elhatározásában. Végre valaki aki nem 'nyárra jol akar kinézni'.

Én speciel saját testsúlyal végzett gyakorlatokat, +'streetworkout'- ot prefeálom, gyakorlatilag nemkell hozzá semmi, és sokkal természetesebb izomzatot eredményez mint a nagy súlyokkal vagy erogebekkel vegzett edzéstervek (de ez csak sajat velemeny, persze a kondi is nagyon jo ha valakinek az jon be).

2014. márc. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!