Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Leggyorsabban elérni a célom?...

Leggyorsabban elérni a célom? Hogyan? További lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok 184cm/75kg vagyok és szeretnék egy jó testalkatot elérni, nem szeretnék ilyen bodybuilder lenni csak kockahas kar és mell, hogyan tudnám ezt a leggyorsabban elérni? Teremben vagy esetleg futás stb? Tudom hogy a megfelelő étrend is sokat számít de szerintem súlyok nélkül sem megyek sokra, nincsenek kis karjaim nem azt mondom de szerintem még kellene, esetleg egy szálkásító étrendet csináljak végig? Vagy közben tornázzak is? Ha tippelni kellene nektek mennyi idő alatt érhetnék el jó testalkatot? Pár hónap? Nyárra szeretném már valahogy az lehetséges lenne?


Előre is köszönöm!


2014. márc. 14. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Kellene látni, hogy most milyen az alkatod. Lehetsz zsíros is 75 kilósan ilyen magassággal, de lehetsz teljesen szállkás is. Nyárra már nem valószínű a siker, legfeljebb nyár végére. Szállkásító étrend kéne-e? Ha lenne ilyen, akkor kéne. Lehet tömegelni, vagy alacsony kcal diétázni. Az első hátránya, hogy zsírosodhatsz, a másodiké, hogy nem épít kb semmi izmot. A kettő között kéne neked valami, ami nagy vonalakban 140g fehérjét, 300g ch-t és minimális zsírt jelentene bőséges vízzel 5-6 adagra lebontva. Emellett kardióznod kell és valamilyen módon edzeni, nem kell feltétlenül kondizni, callistheniccel is elérhetsz a célod. Azt meg ugye bárhol, bármikor lehet.
2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

-mindenre kell edzeni, nem elég a mell-bicepsz

-ilyen arányokkal mindenképpen tömegelni kéne

-a kérdésed túl átfogó és terjedelmes választ kívánna meg(értsd: egy teljes könyv íródott csak az alapismeretekről), így olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet

2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az a gond hogy szerintem eléggé sok zsír van rajtam ígyis:/ és ezt kéne a minimálisra csökkenteni és aztán picit izmosodni, ezt szerintetek hogyan kéne? Esetleg zsírégető tabletta? Vagy ilyenekben nem hisztek?
2014. márc. 14. 21:19
 4/24 anonim ***** válasza:
28%
A zsírégető tabletta nem igazán hat a tapasztalatok alapján, ráadásul nagyon felboríthatja az anabolizmust. Alapvetően szerintem neked nem fogynod kellene, hanem sokat edzeni, és fehérjét meg aminosavakat bejuttatni. A zsír lemegy, izommá alakul, a méreted pedig csökken, a súlyod nagyjából marad. A lefogyok aztán visszahízom izomban nem létezik a valóságban.
2014. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az edzés alatt mit értesz leginkább? Súlyokkal való konditeremben vagy futás meg ilyesmi, felülés esetleg fekvőtámasz?
2014. márc. 14. 21:28
 6/24 anonim ***** válasza:
43%
Kardió mindenképpen, tehát futás, biciklizés ilyesmi. Ezen felül lehet saját súlyos, vagy súlyzós is, ami neked szimpatikusabb, kondi teremben talán gyorsabb a fejlődés az izolált gyakorlatok miatt, bár szerintem az ideális az, ha a kettőt kevered.
2014. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
"A zsír lemegy, izommá alakul" - már vége az esti mesének!
2014. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
Kedves utolsó! Kötözködhetsz, de a zsír egy részét bizony izommá lehet alakítani, ha tetszik, ha nem. Elsődlegesen persze ch-tá alakul, ès tápanyagként elhasználjuk.
2014. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És legalább nyárra látható eredményt elérhetnék? HA tényleg komolyan venném az egészet és mindig futnék fokozatosan persze egyre többet meg otthoni edzések?
2014. márc. 14. 22:44
 10/24 anonim ***** válasza:
Tónusos izmokat nem igazán lehet 2 hónap alatt szerezni, de mindenképp látható az eredmény, "alakulóban" lennél az biztos, nyár végére jó forma érhető el.
2014. márc. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!