Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék mellizmot. Milyen...

Szeretnék mellizmot. Milyen gyakorlatokat csináljak (otthon)? Mennyi idő alatt tudok változást elérni?

Figyelt kérdés
Szeretnék mellizmot, de csak itthon tudok edzeni. Ajánlana valaki valamilyen edzéstervet?... Mondjuk, hogy csináljak X fekvőtámaszt 3 sorozatba vagy a térdemet tegyem magaslatra és úgy... (Van 2x 5kg-os egykezes súlyzóm)

2014. márc. 15. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Mellizmod van most is. Igen, létezik, ott van a mellkasodon!

Te azt szeretnéd, hogy nagyobb legyen.


Ha csakis otthon tudsz edzeni, végezz saját testsúlyos gyakorlatokat, töltsd le a Fegyencedzés c. könyvet.

De hiába edzel, ha az étrended rossz.

Izmot csak úgy tudsz építeni, ha kalóriapluszban vagy. Ezt a pluszt pedig nem mindegy, miből viszed be (builder alapismeretek, Sárga kapszula könyv).

Néhány esetben létezik olyan, hogy egyszerre fogy és izmot is épít valaki, de ez az időszak nem tart soká, csak a kezdőknél fordul elő olykor-olykor.

És ami még a legfontosabb: NE CSAK MELLRE EDZ! Egy szép test attól szép, hogy mindenhol arányos.

Eddz ugyanúgy karra, vállra, hátra, hasra, LÁBRA is!

Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre.

2014. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így igaz, ne csak mell izomra edz!
2014. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenre fogok edzeni amit írtatok, de egyenlőre csak a mellizmomat szeretném növelni mert elég kicsi... Am kösz a válaszokat, majd megnézem milyen ez a Fegyencedzés.
2014. márc. 15. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mellizmot otthon hmmm fogós dolog. Nekem itthon van összgépem tehát van rúd tudok mellezni ott a padon és lábas van rajta meg karos. Szerintem ha nincs semmi ilyen dolgod otthon akkor vegyed meg a fegyenc edzés könyvet és az tuti beválik :) Ha lenne géped tudnák mondani jó edzéstervet. Na meg fontos a kaja. Egyél olyan ételt amibe sok a fehérje :) Mert ha olyan vagy mint a pálcika akkor akárhogy edzel semmi nem lesz ott.
2014. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi nem olvastam végig az első válaszát. igen én is azt ajánlom mint ő :)
2014. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok... kösz
2014. márc. 15. 15:20
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a fegyencedzés?? Vagy egy másik...

2014. márc. 15. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne ilyen online oldalakról tanuld...a rendes könyvet vedd meg. Sokan eltorzítják...meg netről elég rossz.
2014. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok :)
2014. márc. 16. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy mellizmot akarsz? Szerinted a testépítők olyan hülyék hogy egy mell edzésen 5 féle gyakorlatot elvégeznek ahelyett h csinalnak 100 fekvőtámaszt?Mert hát a fekvő nyílván ugyanolyan hatásos mint minden más egybevéve...Na ne röhögtessetek már
2015. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!