Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék gyorsan tömeget...

Hogy tudnék gyorsan tömeget növelni?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves 54-55 kg-os tanuló vagyok és edzek heti 3x-or.Szeretnék vagy 70-80kg lenni,de azt nem úgy,hogy zsír formájában hanem izom formájában.Az jó ha iszok fehérje+zabliszt turmixot reggel az edzések után pedig egy sima fehérje turmixot?Vagy nektek mi a véleményetek erről?

2014. márc. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem megy egyik pillanatról a másikra. Elszántság és motiváció kell hozzá.
2014. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha ezt izomban akarod, akkor talán a 18. szülinapodra meglesz...talán, de még sztem addigra sem.

ha zsírt is szeretnél mellé?

na még akkor is ha most elkezded, jövő nyárra, talán lenne esélye a 70-75 kilónak, de már az is 20 kiló lenne, de te sztem , mint az összes ilyen , gyorsan akarok svájcinéger lenni, típusú ember, pár hónap után feladod, mert ez a sport nem a gyorsaságáról híres.

remélem az álmaidat azért nem törtem össze.

2014. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem adom fel :) megvan bennem a kitartás főleg ebben a sportban nem tudom miért,de leginkább ez fogott meg :) és tudom,hogy nem egyik pillanatról a másikra leszek egy bika,de ez a sport úgy mint a többi kitartással és idővel jár...
2014. márc. 16. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Töltsd le, olvasd el, értsd meg, aztán ha valami nem világos kérdezz itt vagy keress rá googleban.

2014. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magasságod ?

80 kg biztos nem leszel szálkásan, csak felesleggel.

Naturálba max 15kg izmot pakolhatsz magadra 2-3 év alatt, ha jó a genetikád.

2014. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne 80kg szálkásan, ha még a magasságát se tudod? Ha 180 fölött van akkor 10% körülivel ki tud jutni 80 fölé ami már bőven jó.
2014. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
174-175 cm vagyok,de szerintem még bőven fogok nőni(remélem).Elolvasom ha lesz egy kis időm.
2014. márc. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!