Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még hogy a futás nem izmosít?...

Még hogy a futás nem izmosít? 4 hónap alatt 50kilóról 120 kilóra nőtt a guggolásnál a használt súly, akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Régen itt pár nagyokos állította, hogy a futás, nem izmosít, bár akkor kétkedve olvastam, mert elég izmos volt a lábam, a futástól, rövid és középtávokat futok.

Mivel itt volt a tél, és a hideg idő, a felsőtest edzése mellé beraktam a guggolást is.

Novemberben kezdtem, most március közepe van.

50 kilóval tudtam akkor 4*10 ismétlést csinálni.

most szombaton guggoltam, edzésen, 120 kilóval ment két sorozat 10ismétléssel, és utána 110 kg súllyal, megint két sorozat,10 ismétléssel.

Akkor hogy is van, ez a teória, hogy a futás, nem izmosít, gondolom, azért volt és most is azért ilyen erőtlen a lábam?

ugye az első egy két edzésen meg kellett szoknom ezt a guggoló, mozdulatot, de utána minden edzésen növeltem a súlyt, és szó szerint, nagyon könnyen megy ez is, nyárra, a 150 kilót akarom elérni.



2014. márc. 17. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is elég gyorsan eljutottam a 100kg-ig. Pedig rühellek futni, ez egyébként nem csak az izomtól függ, hanem attól is, hogy az idegrendszer mennyire tud alkalmazkodni a terheléshez. Mindezeket pedig a genetikád határozza meg, örülj neki, hogy ilyen a felépítésed.
2014. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Okoskodás felsőfokon a kérdezőtől. Nézz utána azoknak a fogalmaknak hogy formálódás, erősödés, izmosodás, mert összevissza kevered, és azt hiszed hogy szartál egy új spanyolviaszt.
2014. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ddrake-nek köszi a választ!meg aki még érdemben tudott valami pozitívat írni.
2014. márc. 17. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!