Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek az ogre, king-kong...

Ezek az ogre, king-kong kinézetű emberek mivel foglalkoznak?

Figyelt kérdés

ma láttam egy hatalmas mercit, kiszállt belőle két akkora ember, hogy fekete laci összevonalkódozta volna a gatyáját.

Akkora volt a fószer, hogy a hatalmas kocsiból alig tudott kiszállni, meglátták őket a járdán az emberek, még a másik oldalra is átmentek.

Én meg álltam ott, mintha csodát láttam volna, ezek milyen emberek, mert se a bevásárlóközpontokba, se építkezésen nem látok ilyeneket, mit dolgoznak?



2014. márc. 18. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a leírás 100%-ban illik egy gyerekkori barátomra, õ szakács egy osztrák 5*-os étteremben.
2014. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tkodit ***** válasza:
a hurkástarkójú merciseket te a büdös életben nem látod majd dolgozni... Ettől függetlenül valamit biztos nagyon "jól" csinálnak.
2014. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

megsaccolni tudom, a karaj mindkettőnek 60 feletti lehetett, nagyobb volt, mint a combom, pedig az sem vékony, még testépítő versenyeken sem láttam ilyen embert.

félelmetes volt, nem hiába, még a járókelő is odébb álltak, ahol megállt a merci!

2014. márc. 18. 12:33
 4/12 A kérdező kommentje:
karaj= karja
2014. márc. 18. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
szakács haverom extrém eset, de õ ismer ilyeneket, akik pl afgán bevándorlók, és gazdag éjszakai üzletemberek, klubb tulajdonosok stb mögött kell álniuk öltönyben tárgyalás közben, nem is kimondottan védelemre inkább csak erõfitogtatásra. Akit haverom ismer ö egy politikus mögöt áll, havi 8000euróért... élni tudni kell :D
2014. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

és hogy szereznek ezek ilyen munkát, pl a munkaügyiben nem láttam még ilyen hirdetést, de az álláskereső oldalakon sem.

vagy egyáltalán, miért lesz valaki ekkora, és hogyan.

Szerintem az ilyen emberek félelmetesek, nem normális, hogy egy tisztességes állampolgár így nézzen ki, hogy még a járókelők is megijednek tőlük.

2014. márc. 18. 12:54
 7/12 anonim ***** válasza:
kigyúrják magukat azt elmennek őrző védőnek. Van amelyik a rendőrségnél vagy katonaságnál szolgált előtte
2014. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A jó állások nem munkaügyiben és hirdetésekben keresendők. Ezek kapcsolatokon keresztül jönnek össze
2014. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kovpet ***** válasza:
Látod-látod, kérdező, ha megetted volna a spenótot és a finomfőzeléket gyerekkorodban, akkor most te is ekkora lennél. Ugye, hogy kár volt otthagyni? Pedig mondta a nagyi.... :)
2014. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

fene abba a rohadt spenótba...

kerestem is gyorsan egy konzervet, és benyomtam, remélem még lehet esélyem...:)

2014. márc. 18. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!