Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kétségbe vagyok esve kondi...

Kétségbe vagyok esve kondi terén, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem kondiztam 3 hónapja. A lényeg az,hogy 68 kg voltam most vagyok kb 66,de a pocakom nagyobb mint 68 kgsan,ez nekem kezdetnek furcsa. Szeretnék ujra visszamenni. Mit javasoltok? Egyből keményen vagy csináljam megint normál súllyal kezdő átmozgatásként? Nem akarok se tömegetnövelni most,inkább szálkásodni szép formás izmokat de !! Szeretném rendbe tenni nagyon az étrendem,el akarom hagyni a cukros,zsiros ételeket illetve italokat,csak vizet inni stb. Mit javasoltok,egy egészséges reggelihez pl? Illetve napközbeni dolgokra? Súlyt nem szeretnék veszteni,hizás nem lenne probléma de nem ez a cél. Karomat szeretném növelni,illetve mindenem. Mindenekelőtt szeretnék egészségesen étkezni. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. márc. 19. 20:11
 1/2 tkodit ***** válasza:
szóval szeretnél izmosabb, és szálkásabb lenni egyszerre? Na ez nem nagyon fog menni. Olvasd el a sárga kapszulát, abban benne van minden, ami rövidtávon kell.
2014. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előttem szóló erről beszélt:

[link]


Ez a minimum amit a témáról tudni kell.

2014. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!