Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők akik nagyobb...

Testépítők akik nagyobb eredményt kívánnak elérni, mivel fújják fel az izmukat?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy van valami ami csak felfújja őket, nem akarok hasonlót használni csak felmerült ez a kérdés,

eszembe volt,hogy szteroiddal csinálják de az nem segíti rendesen az építését,

tudom hogy káros is , de csak példaként hoztam fel.



2014. márc. 18. 17:16
 1/4 dirtboy ***** válasza:
a profik szteroidoznak ,némelyikük igazításnka meg csak ugyan használ olajat,/synthol/
2014. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pumpával
2014. márc. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak hogy ne hülyítsenek teljesen be:Ami egy profiban van,az rengeteg kaja és munka,és emellé a kox.De a lényeg ugyanaz marad:mindeg mennyire mondják egy ifbb profira hogy koxol,simán koxal nem lehet eredményt elérni.Rengeteg meló és kaja.

A syntholos rohadványok egy másik szint.Az tényleg a leglaja,és csak lejáratják a sprotot.

2014. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

/A syntholos rohadványok egy másik szint./


én nem róluk beszéltem hanem a profikról,a profik is használnak és használtak régen is kevés syntholt,ezt flex wheeler egy interjúnál el is mondta,nem tagadta le.

[link]

2014. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!