Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » +20kg 2 hónap alatt? Ezt...

+20kg 2 hónap alatt? Ezt tényleg hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Pain and Gain filmet biztos sokan láttátok, Mark Wahlbergnek 7 hete volt, hogy felkészüljön.

ilyenből: [link]

Ilyenre:

[link]

[link]


Még én hittem azt, hogy jól fejlődök pff...


2014. márc. 22. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Neki EZ a munkája és mindenből a legjobbat kapta...

A filmszakmában viszont rengeteg trükk van erre,nem minden az aminek tűnik.

2014. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez szerintem nincs 20 kiló.

A másik meg amit az első írt, itt nem számít a pénz, mindent megkap a leggyorsabb fejlődésért, minden ki van neki grammra pontosan számolva, vannak tesztek amivel mérni tudnak mindent, az egyes izomcsoportok regenerálódási idejét, meg hasonló finomságokat, így mimnden kiszámolnak hogy hogy legyen a legtökéletesebb.

NA meg nyilván a látványosabb izmokra mennek rá, amikor az a cél, hogy a vásznon jól nézzenek ki.

2014. márc. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

wehehe :) de a mesékben is hiszel ugye,hétfejű meg minden ?

Egy firkász leír valamit,leközöl egy fotót,majd egy másikat, és az tényleg úgy van?

Nem ,ezek színészek és nagyon sokat készültek a filmre lehet 8-10 hónappal is keveset mondok ,de nézd ezt a Marky Mark gyereket akkor még nem Wahlbergnek hívták a kilencvenes évek elején így nézett ki:

https://www.youtube.com/watch?v=Obupvycd8kY

2014. márc. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És még egy nagyon fontos dolgot nem említettek: a sztárok cuccolnak az ilyen eseteknél.
2014. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted mikor dollár milliók forognak kockán nem vetnek be mindent ? :)
2014. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is, nem 7 hete volt felkészülni ;)

Második dolog neki megvolt már alap.

Harmadik dolog, minden kiegészítőből, ételből a legjobbat kapja + Személyi Edző

Negyedszer szálkásabban nagyobbnak néz ki az ember egy bizonyos méret után, mint zsírosan.

Ötödször van ott gentika ;)

Hatodszor, meg tudnám én is csinálni, hogy 3-4 hónap alatt 6-7kg pakoljak fel magamra, felesleg nélkül naturálban, és tartani is egy bizonyos ideig.

2014. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lattam hogy Napi 10 etkezessel tud csak eleget enni.

E mellé jön a cucc rendesen. Orvosi segítséggel.

Plusz ha egyszer már voltál izmos nagyongyorsan lehet fejlődni a jó edzéstervvel arra a szintre.

2014. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!