Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Árthat nekem a tömegnövelő?

Árthat nekem a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 191 cm, ehhez 68 kg. Ez szerintem elég kevés. Lassan 2 hónapja edzek konditeremben, 3 napos edzést csinálok. Látom magamon a fejlődést, de tudom, hogy az itthoni "étrenddel" (amit anya éppen főz), nem fogok tudni érdemben fejlődni. Ezért szeretnék tömegnövelőt használni. A koromat tekintve lehet rám káros hatással? Kérem, hogy akik alapból ellenzik az étrend kiegészítők használatát, azok ne nyilvánítsák véleményüket.

2014. márc. 23. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz tömegnövelőt, csak előnyödre válhat, főleg így hogy edzel is. :)
2014. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem árthat. Olvasgasd a Sárga kapszula c. könyvet is, hogy az alaptudásod biztos legyen.
2014. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 dirtboy ***** válasza:

lehet rád káros hatással persze amennyiben ész nélkül lapátolod befelé,normál használat mellett nyugodtan mehet.


azt azért könyveled el magadban hogy a tömegnövelő nem garancia a fejlődésre,főleg anya amit főz típusú étrenddel.

2014. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen tisztában vagyok vele, hogy semmi garancia nincs rá. Sajnos nem tudom megoldani, hogy mindig minőségi kaját egyek, ami van itthon azt megeszem, ráadásul sokat. Egyébként két tömegnövelőt néztem ki: Biotech USA Nitro Gain, Biotech USA Hyper Mass 5000

Ezek közül melyiket ajánlanátok, esetleg hasonló árban mit ajánlanátok? Szerintetek érdemes pihenőnapon is fogyasztani belőle egy adagot, vagy elég csak edzésnapon?

2014. márc. 23. 12:01
 5/27 anonim ***** válasza:
Olvass sokat a témában!
2014. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
vegyél egy jumbo prof-t az neked bőven megfelel és csak edzés után igyál egyet.
2014. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 dirtboy ***** válasza:

mind a két tömegnövelő felejtős,minimum 30% fehérje tartalmú kell

az említett jumbo prof jó lesz.

2014. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A tomegnovelo helyett igyal tejet. Semmivel se rosszabb 2 liter tej mint mondjuk egy jumbo. 400 ft 68 g feherje 34 g zsir es 100 g ch kb
2014. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ugye ez valami vicc volt hogy tejet ajánlottál neki? :D :D
2014. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát miben jobb egy tömegnövelő?
2014. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!