Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Attól még, hogy vékony vagyok,...

Attól még, hogy vékony vagyok, látszódni fognak az izmaim, ha erősítek?

Figyelt kérdés

Adataim: 14/F, 166-7 cm, 50 kg

Az a kérdésem, hogy kb. 2 hónapja nekiálltam edzeni(leginkább saját súlyú) és attól még, hogy nem vagyok annyira "húsos" attól még látszódni fog, ha például a mellizmomat edzem, vagy ahhoz az étrendemet is át kell alakítanom?



2014. márc. 24. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kell az étrend is
2014. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izmaid lehetnek, látszódni nem fog a hájtól.
2014. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

vékony.....................

14 vagyok, 40 kilót ha verem.

2014. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

mozogj ezerrel, csak jót tehetsz magaddal!

látszani rajtad fog a legjobban, mert nincsen szalonnád :)

én közel 30 éves vagyok és kis utánajárás, majd odafigyelés mellett, egy év alatt cirka 15 kilót szedtem magamra színizomban...(persze edzek is rendesen) mindig is gebe voltam aztán 76 kilóról lefogytam a melók miatt 65 re(186cm)... most egy évvel később vagyok 80... jó edzegetést, sok sikert! :)

2014. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. márc. 24. 21:04
 6/7 norbi2010 ***** válasza:
Vaksy az nem létezik hogy mind a 15kg színizom.
2014. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyilván, merthogy van olyan, hogy testzsír, de nincs lógó hasam, stb... éppen csak annyi, hogy a hasamon a kockák csak bedurranva látszódnak, de sovány cukor és zsírszegény étrenddel szedtem magamra ennyit és a közelében nem vagyok a tömegelő kondis haverjaimnak testzsírban, de azért kötekedj csak :P (mellesleg az testedzés másodlagosan megy, mert sportolok a fizikai munka mellett, ami jócskán hozzájárult anno a fogyásomhoz is)
2014. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!