Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta mennyi időt és milyen...

Naponta mennyi időt és milyen gyakorlatokkal kéne edzenem, hogy felszedjek legalább 2 kg izmot? (És ehhez kb mennyi idő kell?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Az utóbbi 2 évben eléggé lefogytam, most azon vagyok hogy többet mutasson a mérleg, de nem hájat akarok (amennyi hiányzott abból, azt már nagyjából visszaszedtem) hanem izmot is. Itthon elvégezhető gyakorlatok kellenének, igazából 2 0.5 kg-s súlyzóm van összvissz X) Nagyon megköszönném a válaszokat!

(Ja és azt tudom hogy fehérje meg szénhidrát meg a többi egyéb, de ezt se tudom hogy pontosan mennyit, meg egyébként nem eszem húst, de halat igen)



2014. márc. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A félkilós súlyzót remélem nem komolyan gondoltad...

Van egy Fegyencedzés című könyv,az foglalkozik az otthoni edzés témájával.


Étrend nélkül viszont edzhetsz akármennyit,francot se fogsz fejlődni,levegőből nem lesz izom.

2014. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszulát is!
2014. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
benyomok egy babgulyást este, és fenn is van a két kiló plusszban.
2014. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ahogy fentebb is írták, olvasd el a Fegyencedzés c. könyvet és alkalmazd, és tömegnövelő étrend is kell.
2014. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés köszi! egyébként tudom hogy kell az étrend, csak inkább azt szerettem volna ezzel kérdezni hogy így félvega-módon is lehet-e.. :)
2014. márc. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!