Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség a tömegnövelő...

Mi a különbség a tömegnövelő és a sima protein por között?

Figyelt kérdés
Addig értem, hogy az egyikben van szénhidrát, a másikban meg csak minimális. De mindkettő az izomépítést segíti elő. Akkor miért nem elég csak simán fehérje edés után?
2014. márc. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A fehérje az sima fehérje. A tömegnövelő meg úgy ahogy te is írtad, összetett dolog, tehát van benne szénhidrát, és jóval nagyobb mennyiségben mint a fehérje. Sima fehérjébe nincs külön szénhidrát, maximum annyi, amennyit az ízesítéskor belekerült. Ha tömegnövelőt szedsz akkor egybe viszed be amit kell, ha csak fehérjét, akkor is be kell vinned, és fel kell töltened magad külön szénhidráttal.
2014. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tap bela ***** válasza:
... ha így halad, akkor lassan már semmi, mert egyre több olyan dizájner fehérje van a piacon amely hozzáadott szénhidrátot és kreatint , és egyéb anyagokat tartalmaz.
2014. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De akkor mi értelme van a ch nélküli fehérjéknek?

És az én esetemben mi a helyzet? 18 éves lány vagyok, azért edzek, hogy szépen izmosodjak, ugyanakkor van egy-két kiló fölösleg rajtam, amit szeretnék leadni. Én sima fehérjét iszom.

2014. márc. 26. 19:56
 4/5 clint ***** válasza:

például az az értelme, hogy simán fehérjekiegészítésnek is használhatod, de használhatod diétás időszakban is...

Azért az, hogy szénhidrátos a protein nem épp jó, van olyan nehezen szálkásodó emberke akinek az a pár 10 gramm cukor is be tud zavarni a diétába...

2014. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tap bela ***** válasza:

Amikor te egy fehérjét megveszel ,akkor igen magas összeget fizetsz érte. Ha te egy szénhidrátot veszel akkor igen kis pénzből megoldhatod.


Amikor te egy szénhidráttal és egyéb szar-sá-gokkal lebutított fehérjét veszel akkor igen magads fehérje árában veszed meg az igen olcsó cukrot is.!!! Az már más téma hogy a cukor az nem esszenciális. ;-)

2014. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!