Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakran freeletics-ezzek?

Milyen gyakran freeletics-ezzek?

Figyelt kérdés

[link] Ezekből az edzésekből mennyit javasoltok hetente/naponta? Meg tudnám csinálni egy nap mindet ,csak azt hallottam ,hogy a túl sok kardio negatív eredményt hozhat.

Rengeteg olyan videó van fent yt-n ,akik ezzel építették esztétikusra a testüket ,de egyikük sem ír a gyakoriságról/intenzivitásról ,csak hogy kb 100 napig csinálták.

Ötlet ,tipp, vélemény?



2014. márc. 30. 12:38
 1/2 anonim válasza:

Ha még érdekel, akkor a freeletics egy 15 hetes kemény edzésprogram, melyért fizetni kell. 40 euro összesen és ezért cserébe személyre szabott edzésprogramot adnak hétről- hétre, az előző heti teljesítményedet is figyelembe véve. E mellé szigorú étrend stb.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a freeletics hatásos, de nem azért mert van egy sablon gyakorlat sorozat, hanem mert tapasztalt szakemberek írnak neked edzésprogramot, tanácsot stb. Éppen emiatt ha alap edzéstervet keresel eféle gyakorlatokkal akkor a sima workuot is megfelel neked, és ha majd ráéreztél akkor simán van olyan jó mint a freeletics :)

2014. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából állóképességfejlesztő edzést kerestem box mellé és akkor akadtam rá. Nincs rá pénzem ,de úgy biztos hatékonyabb.
2014. jún. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!