Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tél elején még meg tudtam...

Tél elején még meg tudtam csinálni simán 60-70 fekvőtámaszt, március elején pedig alig bírtam 20-at. Télen nem sportoltam sokat, mivel vitorlázom, és a Balaton télen nem a legalkalmasabb erre. Ez a pár hónap alatt le lehet ennyire gyengülni?

Figyelt kérdés
Mit tudnék csinálni hogy újra jobb formában legyek? Edzőterembe nem tudok eljárni. Itthon fekvőzni, felülésezni, húzódzkodni, guggolni szoktam. 15 éves vagyok, nem izomállat akarok lenni, csak simán erősebb.
2014. ápr. 2. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorold, de az a 60-70 kíváncsi lennék mennyire szabályos volt. :D SZerintem fontosabb, hogy minél szabályosabban csináld én pl. oda rakok magam mellé egy tükröt, hogy lássam egyenes-e a törzsem. :D A szabályos fekvátamsz hozza a legötbb erőt még akkor is ha csak 10 megy belőle eleinte. :D
2014. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha most is folyamatosan csinálod, akkor könnyen visszatérhetsz a régi formádhoz. Nem az erődből vesztettél, csak most per pillanat nem vagy olyan fitt.

Amúgy fekvőtámasz.

2014. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
suliban csináltam a 60-at a tesitanár előtt, ő egyből megállít ha nem szabályosan csinálom, ebből gondoltam hogy biztos rendes volt az :D
2014. ápr. 2. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
ja tesi felmérés nahh hát az túlzás, hogy megállít ha rosszul csinálod. MAx. akkor ha angyon kinyomod a hátsód.
2014. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eleg szigoru a tanar! De biztos volt benne ami nem.volt teljesen szabalyos! Amugy azt tudom hogy sosem nyomom ki a seggem fekvonel, erre mindig figyelek mert ha kinyomom akkor egy fos az egesz...
2014. ápr. 3. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!