Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alsó hasról leghatékonyabban...

Alsó hasról leghatékonyabban hogyan tüntessük el a felesleget?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja diétázok, rengeteg fehérje, nagyon alacsony ch-val kezdtem, mostanra már szinte nocarb, rengeteg zöldség... röviden a kajámmal nincsen baj.

Már -7 kilónál tartok, viszont az alsó hasamról illetve a csipőről alig akar lemenni a felesleg...

Mi erre a leghatékonyabb? Ismétlem a kajám a helyén van, esetleg mozogni kéne többet... Ötletek?


2014. ápr. 2. 20:06
 1/7 Varek válasza:
Hasazás amit ajánlani tudok. Több módon is. Pl lább emelés. Fontos, hogy az alsó illetve a csípő hasizmát edzed meg. A rendes edzés meghozza az eredményt. ( Testépítő versenyző vagyok )
2014. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de melyek azok a gyakorlatok, amelyek a leghatékonyabbak lennének? amit mondjuk legalább úgy éreznék illetve olyan hatékonynak találnék mint pl. a hasprést... az tényleg meghozza a gyümölcsét, viszont alsó hasra ezt kevésbé mondhatom :/
2014. ápr. 2. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A zsírt nem lehet lokálisan eltüntetni... Folytasd tovább a diétát és meglesz a gyümölcse, a hasról tűnik el utoljára a zsír meg oda is rakódik le először.

Csinálhatsz bármilyen hasizom gyakorlatot az a felesleg eltüntetésében nem fog segíteni.

2014. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak nem sok köze lehet a testépítéshez. ekkora hülyeséget ne vegyél be helyi zsírégetés nincs.


folytasd a diétát ne állj le, több hónap mire az ember teljesen szálkás lesz, nekem 2,5 hónapba telt mondjuk rajtam 7-8 kg zsír volt csak. de a legnehezebb az alsó hasam csípőm volt nekem is, az úszógumi mire eltűnt az 3. hónapban történt meg akkor már teljesen szálkás volt.


minden nap aerob edzettem 45 óra gyors gyaloglás

2014. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs 45 perc, 1 óra. javítva *
2014. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
futás végül akkor nem is probléma ha nincs?
2014. ápr. 3. 19:20
 7/7 Varek válasza:
Egy szóval nem mondtam h van helyi zsírégetés!!!! 5 éve csinálom verseny szinten szóval van múltam és tartok edzést is. Munka nékül a diéta csak egy ideig hasznos. Ahhoz dolgozni is kell, hogy eredmény legyen.
2014. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!