Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudnám...

Mennyi idő alatt tudnám legyúrni magamról a felesleget?

Figyelt kérdés

Helló

15 éves vagyok, kicsit túlsúlyos és ezt szeretném magamról valahogy át alakítani izommá.

Normálisan kajolok néha a könnyebb ételekhez eszem sok kenyeret.

Szoktam néha súlyzózni is, és van egy 20kg-os boxzsákom.

A súlyzó készlet házi készítésű, apámmal csináltam ami egy 30kg-os kétkezes súlyzó és egy 50kg-os kétkezes, és van egy 16kg-os egykezes lakat alakú súlyzó. Na kb 5 hónap alatt szeretnék látható eredményt elérni.

Milyen edzéstervet és étrendet ajánlotok?

Futás mennyire hatékony?

U.I:95kg 180cm

Helló



2014. márc. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Legyúrni" meg "átalakítani izommá", na ezek azok, amiket soha nem fogsz tudni véghez vinni, ugyanis ilyen folyamat nincsen, ennélfogva a kifejezések tökéletesen értelmetlenek. További hibák: "eszem sok kenyeret" na ezt kéne mellőzni még sok dolog közül, főleg, ha fehér kenyérről van szó.


Ha túlsúlyos vagy szálkásító diéta kell és aerob edzés, heti 3-4x1 óra, és mellé mehet még a súlyzós, de a fontossági sorrend nagyjából így van. A kifejezésekre rákereshetsz, illetve ha elolvasod a Sárga Kapszula c. rövid, könnyű olvasmányt, az majd sok dolgot helyre rak a fejedben.


P.S.: futnod pedig nem kéne túlsúlyosan. Úszás, bicaj, kisebb kettlebell, ezek volnának jók.

2014. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, olvasd el a Sárga kapszulát!
2014. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi eddig

Suliban tornàn mindig kosarazunk, focizunk, futunk meg stb.

Kenyért hanygolni fogom és megpróbàkok màs étrendet is.

Az étrendet valaki leírnà jó lenne

Köszi

2014. márc. 13. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a könyvet, jó lenne ;)
2014. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen voltam 184 cm és 95 kg...
2019. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!