Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám leghatékonyabban...

Mivel tudnám leghatékonyabban leadni azt a kb.10 kg felesleget, ami szülés után a hasamon és a combomon maradt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
cukor, fehérliszt nulla bevitel. Mellette sok víz, tea....és sport: futás, kocogás, kerékpározás, gyaloglás, szerintem a kocogás az tuti: minden másnap 20 perc lassú kocogás, amit később emelni 30 p-re és amikor többet bírsz 40 percre. Ez a legjobb formáló és ingyen van. Nekem is eltüntette a belső combomat és feszes lett és vékony:)))
2009. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én a kerékpározásra esküszöm, napi fél óra, de ne kényelmesen, hanem tempósan! Mellette kis rubint réka popsiformálás, és akkor minden ok lesz, de vigyázz, ne egyél mellé szénhidrátot, mert csak vastagodni fogsz, én is vastagodtam, aztán nem ettem kenyeret, sütit, lisztet, és szépen megformáltam 2 hónap alatt a combom és fenekem.

2009. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem 22kg-ot kell leadnom,ill mar csak15-öt,en is norbi update dietara esküszöm,bar nem tul durvan,ha te is szoptatsz meg.sok folyadek(napi3l),es naponta 1 ora torna.nalam ez bevalt!
2009. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!