Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik egy kicsit értenek...

Akik egy kicsit értenek hozzá, adnátok tanácsot? Ha ilyen alakom van milyen gyakorlatokkal tudnék a leghatékonyabban izmosodni? És kb mennyit? 16L

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és kb 55 kg.Ezt a magasságomhoz eléggé kevésnek érzem és úgy látom túl vékonyka is vagyok.

Ezeket a 'géneket'örököltem,azt mondják, apum is ilyen magas+vékony volt. Így nagyon sokat eszem és bármit is, nem marad meg rajtam, tehát hízni nem igazán tudok.


Arra gondoltam, hogy elkezdhetnék edzeni valahogy(konditerembe nem tudok menni),hogy izmosabb legyek. Formásabb,nagyobb popót szeretnék és vastagabb combokat, meg a felső testem is nagyon vékonyka.

Milyen ötleteitek vannak? A második képen látszik eléggé,hogy lapos a fenekem és ahhoz képest elég nagy a hasam is...

Nyáron leszek 17 éves, kérlek,ha tudtok adjatok pár tanácsot miket és hogyan csináljak,hogy jó eredményt érjek el?:) És még valami:Ha pl felsőtestre gyakorlok,akkor az a csöpp mellem ami van is, nem fog 'eltűnni'? Mert úgy láttam pár izmos nőnek nemigazán maradt melle..

Képek:

1: [link]

2: [link]


2014. ápr. 3. 16:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ görkorizni van lehetőségem többet, az mennyire jó?:)
2014. ápr. 3. 16:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is szerintem baromi jó alakod van. Másodszor, ha nagyon akarsz izmosodni, akkor kitörésre és guggolásra épülő gyakorlatokat kell csinálnod. A hasad nem nagy, hanem gyengék kissé a lumbális (deréki) törzsi izmaid, azokat muszáj lenne erősíteni.
2014. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lumbális gerincgyakorlat: http://www.youtube.com/watch?v=OIRyAjGAVwk

/rövid híd/, ha jobban megy, van nehezítése


Felsőtestre: női fekvőtámasz

[link]


A létező legjobb gyakorlat alsótestre, (ha nincsenek eszközeid, akkor meg végképp) a fegyencedzés c. könyv guggolásra épülő, progresszív gyakorlatsorozata. Két hónap után a barátnőm kérdezte meg (aki fitneszes), hogy mi a jó fenét csináltam a hátsómra gyakorlatot, mert izmosabb lett. Aztán esett le, hogy a láberősítés folyománya volt, mert eredetileg a combjaimat akartam erősíteni. A guggolássorozatnak a könyvben nézz utána, mert bénán át van alakítva sokszor a netre felkerült változat.

2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És ha elkezdek majd edzeni,akkor le fog menni rólam az ami most van s majd utána izmosodom? Nincs ismeretem egyáltalán ezekben a dolgokban...

2014. ápr. 3. 17:19
 6/12 anonim ***** válasza:
3. válaszoló linkelte neked a sárga kapszulát, olvasd el (pdf ebook). Ott le van írva az edzés, megfelelő táplálkozás, pihenőidök, edzéstervek és minden ami kell hogy legyen egy alap tudás az edzéshez.
2014. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De azt vedd figyelembe kérdező, hogy ha nem szeretnél yoyózni a testsúlyodat illetően, mint a testépítők, akik "tömegelést" követően leadják a plusz zsírt, akkor maradj egy kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozásnál, úgy is tudod magad lassan, és fokozatosan fejleszteni. A testépítők egy részének a gyorsaság a legfőbb szempont, ezért nemsoká írják, hogy muszáj lesz tömegnövelő, majd szálkásító étrend.
2014. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És akkor úgy nem lehet,hogy pl rendesen eszek, de több fehérjedús ételt, több tojást,tejet húst, ezek mellett még amiket szeretek, és így izmosodjak? Így csak a mozgás miatt fogynék? Vagy nem is lenne hatásos, nem növelném az izmaim?
2014. ápr. 3. 17:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha alapvetően megeszed azt, amire a szervezetednek szüksége van, semmi gond nem lehet. Még a hibbant plázalibáknak is sikerül jó alakot szerezniük, gondolod előtte mind átnyálazta a Sárga kapszulát? :D


Menni fog úgy ahogy írtad, ráadásul nagyon jó adottságaid vannak.

2014. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó:) Már gondoltam,hogy mindenféle táplálékkiegészítő valamiket kell szednem, meg csak húst ehetek rizzsel..
2014. ápr. 3. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!