Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik egy kicsit értenek...

Akik egy kicsit értenek hozzá, adnátok tanácsot? Ha ilyen alakom van milyen gyakorlatokkal tudnék a leghatékonyabban izmosodni? És kb mennyit? 16L

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és kb 55 kg.Ezt a magasságomhoz eléggé kevésnek érzem és úgy látom túl vékonyka is vagyok.

Ezeket a 'géneket'örököltem,azt mondják, apum is ilyen magas+vékony volt. Így nagyon sokat eszem és bármit is, nem marad meg rajtam, tehát hízni nem igazán tudok.


Arra gondoltam, hogy elkezdhetnék edzeni valahogy(konditerembe nem tudok menni),hogy izmosabb legyek. Formásabb,nagyobb popót szeretnék és vastagabb combokat, meg a felső testem is nagyon vékonyka.

Milyen ötleteitek vannak? A második képen látszik eléggé,hogy lapos a fenekem és ahhoz képest elég nagy a hasam is...

Nyáron leszek 17 éves, kérlek,ha tudtok adjatok pár tanácsot miket és hogyan csináljak,hogy jó eredményt érjek el?:) És még valami:Ha pl felsőtestre gyakorlok,akkor az a csöpp mellem ami van is, nem fog 'eltűnni'? Mert úgy láttam pár izmos nőnek nemigazán maradt melle..

Képek:

1: [link]

2: [link]


2014. ápr. 3. 16:31
1 2
 11/12 Szergej55 ***** válasza:
Olvasd el a Sárga Kapszulát, a 39%-os csak nyalizik neked, de munka nélkül nem lesz eredmény.
2014. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj az alakoddal amúgy, csak kicsit puhány vagy, nem feszesek az izmaid. Mozogni kell és kész, ennyire egyszerű.
2014. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!