Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a legjobb tömegnövelő...

Mi a legjobb tömegnövelő kaja? Mit egyek hogy hízzak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 21:59
 1/5 anonim válasza:
0%

Olajos magok (mogyoró, dió stb.), de ebből keveset, mert pattanást is serkent.

Mindenféle édes, cukros dolog (torta, süti, lekvár főleg)

Olajos/zsíros ételek (sült szalonna, chips stb.)

Meki, Burger King, KFC mind hízlaló.

Nagyjából ennyi, de minden kaja hizlal, ha sokat eszel belőle

2014. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért meg lehet ezt oldani egészségesen is. MC és társait kerüld el messziről. Rizs, hús fehérje és Ch dús értelek az édesség meg módjával mert cukorbetegséghez is vezethet.
2014. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok első, biztos, hogy a Testépítés kategóriában zsírban akar hízni.

Olvasd el a Sárga kapszulát, abban minden benne van, konyha nyelven. De nagyon röviden: Zabpehely, rizs, tk. liszt, tk. tészta, burgonya, csirkemell, marha, hal, lenmagolaj, túró. Persze ez sem úgy megy, hogy zabálod ezt össze vissza, hanem ki kell számolni.

2014. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Áh, szerintem nem fogsz hízni csirkemelltől meg haltól... legalábbis én úgy tudom. Szénhidrátoktól igen.
2014. ápr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Aki a testépítés kategóriába ír, az izomba akar hízni. Márpedig, ahhoz kell a fehérje is, nem is kevés.
2014. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!