Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjében mivan, ami úgy...

A fehérjében mivan, ami úgy kitudja gyúrni az embert?

Figyelt kérdés
szóval jó fog tőle kinézni. én 13 éves vagyok szabad nekem proteint inni?

2014. ápr. 4. 20:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Szabadni szabad, de nem fogsz tőle megnőni! Nagy tévhitet oszlatok most el, de szteriod, vagy hormon nélkül nem tudsz megnőni érdemben. Azt meg ne akard egyiket sem, mert tönkre tesz örökre!!!

Sőt még az önfejű edzést sem ajánlatos csinálni, csak egy szakember és tényleg csak SZAKEMBER tanácsait figyeld.

2014. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 dirtboy ***** válasza:

abban nincs semmi,aminosavakból épül fel és lényegében az izom is fehérjékből van,logikus fehérje kell ahhoz hogy izom is épülhessen.


szabad e protein inni?

itt gondolom a fehérje tápkiegre gondolsz,persze hogy szabad,nincs korhoz kötve de ha semmi étrend akkor nem sokra mész vele.

ilyen fiatalon saját testsúlyos edzést végezz még.

2014. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Hát -> téglából épül

Nagy ház -> sok tégla kell


Izom -> fehérjékből épül fel

Nagy izom -> sok fehérje kell


Elég egyszerű voltam?

2014. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
már egy éve gyurok. fekvőtámasz, szúlyzózás, turnik. és most a magasságom 163 cm. szteroidezni nem akarok és nem is fogok akarni, mert oda erős szív kell. szóval ha sokat eszek és proteint szedek gyrúás előtt, akkor lesz valami eredmény az izmokon?
2014. ápr. 4. 21:40
 5/29 anonim ***** válasza:
Vagy nem voltam elég egyszerű, vagy túl az voltam. Étrend kell. A protein=fehérje, kaja, mindegy, hogy csirke, tojásfehérje vagy tejsavó, élelmiszer. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet. De 13 évesen elég lesz még a saját súlyos edzés egyelőre, és igyekezz több húst és tojást, túrót enni. Majd két év múlva visszatérhetünk a komolyabb étrendi kérdésre és súlyzós edzésre
2014. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

kösz szépen. és te hány éves vagy? gyúrsz?

felsorolnád nekem azokat a kajákat amibe van fehérje, mert szeretnék olyanokat enni.

2014. ápr. 4. 21:51
 7/29 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj még az étrendről pár évet és próbáld megérteni, mi is megy végbe az izom növelésében. De mint mondtam az elején, nem fogsz semmire menni vele.

Szavaidból úgy veszem, ki hogy rengeteg tanulnivalód van még e téren. Ezért is mondtam a szakembert.

2014. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
oké. de miért nem lehet megnőni a fehérjétől? ezt nem értem
2014. ápr. 4. 21:55
 9/29 anonim ***** válasza:

Önmagában a fehérje nem elég.


[link]

2014. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz a 3-as számú válaszon??


Az izom fehérjéből van. Nagy izomhoz sok fehérje kell. És még sok minden máshoz is kell a fehérje, hogy életben maradj. Mivel az állatoknak a húsa az az izma, logikus, hogy jó fehérjeforrás. De ilyen a tojás, a túró, vagy akár a tápkieg fehérje.


De olvass még kissrác, jó sokat, mert ide először tudás kell.

2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!