Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nálam miért van ez fordítva?

Nálam miért van ez fordítva?

Figyelt kérdés

2 éve edzek, kezdéskor és az első egy, másfél évben végig éreztem hogy jól csinálom az edzést. ma már azonban hiába guggolok: nem érzem a combom! helyette a derekam, hátam, vállam minden hülye részem fáj

bicepsznél is a vállam érzem

mellnél a tricepszem, vállam

hátnál a tricepszem

és még sorolhatnám!


a kezdők fokozatosan tanulnak bele hogy kell izolálni az izmot és később már ott érzik ahol kell.

na már most én pont fordítva vagyok: eddig ott éreztem ahol kell, most meg nem tudok normálisan edzeni, mert rohadtul nem érzek semmit ott ahol kéne! mit lehet ezzel csinálni? komolyan nagyon rossz így minden edzésem, és csak egyre rosszabb hétről hétre


SEGÍTSETEK!



2014. ápr. 11. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a súlyból és menj fel 20-30-as ismétlésre is akár! A lényeg, hogy koncentrálj.
2014. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kipróbáltam azt hogy kis vizes flakonokkal bekapcsolom az agy - izom kapcsolatot és ment pl. 'fekvenyomásnál' végig feszült a mellem, de amint kezembe vettem egy barbie súlyt (3 kiló sem volt) és azzal próbáltam akkor éreztem hogy egyből bekapcsolódnak más izmok is.

szóval még kis súllyal sem az igazi.

2014. ápr. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!