Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra után megmarad az...

Kreatin kúra után megmarad az eredmény?

Figyelt kérdés

Üdv.


Még van 2 hetem a kreatin kúrámból.

69kg-ról felmentem 5 hét alatt 74.5kg-ra.


Fekvenyomástól-guggolásig nagyobb súlyokat tudtam megmozgatni.


Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetek, hogy a tömeg és az erő megmaradjon ? 1-2 hónap múlva jön a következő kúra.


A tükörben is szemmel látható a nagyobbodás.


2014. ápr. 12. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért ebbe a kategóriába írtad, de m1.


Valamelyest vissza fogsz esni, ami szemmel látható lesz, de kb a 60-80% megmarad. ellenben vannak olyan kreatinok amit nem kúrában kell szedni hanem szedheted egész évben. Azok jobban megérik, bár drágábbak.

2014. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Azért ebbe a kategóriába írta, mert kreatint általában testépítéssel foglalkozó emberkék használnak. Monohidrátot is lehet egész évben, szünet nélkül fogyasztani. 2 kúra között szerintem nyugodtan hagyj ki 3-4 hónapot. Kajától is függ, hogy mennyit fogsz visszaesni. Én általában 0.5 - 1 kilót szoktam visszaesni kúra után, de én nem is nagyon vizesedek és a kajám sem tökéletes.
2014. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dogmatix okosnak hitted magad mi


reggel még a szépség divatban volt az öltözködésben, de m1


egyébként ha egy kúra 6 hétig tart akkor 6 hetet kell kihagyni utána mehet újra.

2014. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!