Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vitaminonkat most akkor mikor...

Vitaminonkat most akkor mikor kell? Most zavarodtam bele teljesen.

Figyelt kérdés

[link]


Eddig úgy vettem be, hogy reggel a mega daily one-t, a halolajat, a lenolajat, c-vitamint egyszerre, a magnéziumot meg délután amikor hazaérek (mindet evés közben).


Na de most akkor mégsem jó így?


2014. ápr. 13. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az van ráírva a dobozra, hogy étkezés közben. Tehát teljesen jól csináltad.
2014. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ezek szerint az sem mindegy melyik étkezésben.

Szóval ha én a zabkásába rakok egy kanálnyi natúr joghurtot (0,1, cukormentes), akkor az úgy nem lesz jó a vitaminnal.

És ha egy héten egyszer iszok 1 csésze kávét, az sincs rendben, ha utána vitaminozok. Nem értem

2014. ápr. 14. 06:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell ráizgulni a témára. Vedd be, az a lényeg.
2014. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én szeretném ha felszívódna minden rendesen, hamár 5000 forintot kiadok arra a komoly vitaminra!
2014. ápr. 17. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj biokémikusnak és szedd pontosan időzítve minden étkezéshez, élelmiszerhez, tápanyaghoz, nehogy 10 mg-mal kevesebb szívódjon fel.
2014. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!