Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani hatásos de...

Tudtok mondani hatásos de lehetőleg pénztárcakímélő edzés előtti energizálókat? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 19:22
 1/4 dirtboy ***** válasza:
koffein és l-karnitin
2014. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 two6player válasza:

Edzés előtt egy vagy fél órával

(Kávé)

Egy jó adag Zabkása, némi mazsolával (vízzel készítve a gyorsabb felszívódás érdekében)

aztán

Tükör tojás amennyi jól esik én 3-4-et szoktam és egy teljeskiörlésű pirítóst dobok még mellé.


Végül bedobok 1000mg C-vitamint és 500mg magnéziumot.


Ezek engem jobban energizálnak, mint bármelyik szintetikus kieg, de ha már kieg akkor: BSN NO Xplode 2.0

2014. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

two6player


érdekes hogy ez téged pörget,mert eléggé le terheled ezzel a sok mindennel a gyomrod.

edzés előtti 1órában nem hülyeségből nem szokás már enni olyat ami emésztést indít el.

/mellesleg bedurranásba is bele szól az emésztés/

2014. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 two6player válasza:

dirtboy


Az évek során azt azért megtapasztalta már gondolom mindenki aki komolyabban foglalkozik ezzel a témával, hogy ahány ember annyiféle genetikai adottság és edzésterv.

Én remegek és gyenge vagyok, ha korog a gyomrom edzés közben. Ettől a "kombinációtól" egyértelműen érzem, hogy folyamatosan adagolva van az "energia". Másfél óra edzés után rám tör az éhség, egyből egy gyors tejsavó fehérje aztán nemsokkal megy a szilárd tápanyag és növök mint a bolondgomba és már kapom is a beszólásokat haveroktól, hogy "roid" vagyok.:)

2014. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!