Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki segít nekem megalkotni a...

Ki segít nekem megalkotni a Huszár edzést?

Figyelt kérdés

Ha már van fegyencedzés meg gettóedzés meg spártai edzés akkor legyen már huszár gyúrás is. Látható milyen erősek vótak a huszárok,megsarcolták Berlint,2 hadjáratban elverték a zosztrákokat dejszen melyik csúnya,fehérjétől felfújt de valójában kislánygyenge kondis csinálná ezt utánuk?

Alapmetódus a jó sok karddal hadonászás,ágyúgolyópakolás,favágás.

Mellé jó sok szalonna,kolbász,pörkölt meg kenyér uborkával. Aki komolyan csinálja annak kötelező a pödört bajusz.

Ettől leszel igazán kemény és erős! Zabálni fogják a népek.

Aki jó alapötleteket ad,az részesedik a bevételből.


2014. ápr. 20. 13:27
 1/5 *Glissade* ***** válasza:
Én csak a betyár edzést ismerem!
2014. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt már megalkották, hol élsz te? Agyadra ment a sok fehérjepor?
2014. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tényleg,Rózsa Sandor is milyen erős volt.Mint egy bival!


Nem eszek fehérjeport,nem teszem tönkre a vesémet meg a májamat 25 éves kor alatt.Csakis szalonna.

2014. ápr. 20. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Kolbásszal lehet izmosodni, mellé ch a kenyér, aki nem lisztérzékeny (nagyon) az így is izmosodhat. Nem sz.arabb mint a csirkerizs (jó, a búzakenyérben tényleg ott van egy csomó fitát, lektin meg glutén).


És tényleg kemények lehettek a huszárok, ráadásul kardvíváshoz, lovagláshoz értő harcosok. Szükségük volt használható fizikumra és kiélezett közelharci készségekre. Már ha jók akartak lenni abban amit csináltak, nem vagyok történész nem tudom milyen képzésük volt az akkori katonáknak..


És ami vicc, hogy tényleg eladhatnád ha jól tudnád marketingelni. Figyelj, ágyúgolyó pakolás? Ma halál komolyan azzal edzenek emberek, hogy nagy kalapáccsal gumiabroncsot ütögetnek! Szerinted az úgyúgolyó pakolás nagy hülyeség?


Figyelj, vedd ezt komolyan és becsatlakozom. Víváshoz eléggé értek ahhoz, hogy tudjam oktatni. Pusztakezes harchoz még jobban (nyilván hiperszuper katonai kézitusához, amit a huszárok is használtak).


Úgyhogy, hajrá! :D

Aczél

2014. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam :D

Tényleg eredményes is lehetne.


Csak még kell egy kis marketing meg pár tucat ágyugolyó.

2014. ápr. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!