Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Adnátok tanácsot étrendhez?

Adnátok tanácsot étrendhez?

Figyelt kérdés

Fél éve járok edzőterembe! Eddig szépen fejlődtem viszont maradt rajtam némi felesleg!Elolvastam a sárga kapszula könyvet és kaptam benne étrendet szálkásításhoz amit követek lassan két hete!Viszont sajnos maradt egy két tisztázatlan dolog, ezekre kellene nekem válasz!

Milyen zöldségek jók szákásító diétához?

A könyvben írja, a "whey proteint" és ajánlja használatát a fehérjéknek koncentrált formában (lehet helytelen megfogalmazás de úgy mondanám, hogy por formában)

ezeket használhatom úgy, hogy csak 16 éves vagyok, mellékhatások nélkül?

Ha igen milyent vásároljak (Viszonylag jót és olcsót is)? :)

16F 77kg



2014. ápr. 20. 20:58
 1/8 Osynho ***** válasza:

Zöldség: brokkoli, uborka, káposzta, saláta.


Tedd fel magadnak a kérdést: mi az a fehérje? Vajon az káros-e? :)

2014. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, brokkoli, uborka, spenót, cukkini, kelbimbó.

Protein tapkieg mehet, nincs gond vele.

2014. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Osynho nos nyilván nem,csak arra gondoltam, hogy a tápkiegben azért mégis nagyobb koncentrációban van!Köszönöm a választ! Esetleg a paradicsom az jó e? Illetve milyen proteint ajánlanátok? (márka +1-2 infó is jó lenne róla :)
2014. ápr. 20. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Paradicsom is jó.

Mhn whey pl jó protein és árban is megfelelő, vagy myprotein impact.

Info? Edzés után mehet annyi protein tapkieg, hogy a fehérje mennyiség nálad legyen kb 40g. Azaz kb két adagoló kanál.

Egész napra pedig kell neked 160 g fehérje, de ennek max a felé menjen tapkiegből.

2014. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Még azt kérdezném meg,hogy a sárga kapszulában leírt étrendek szerintetek mennyire jók? Mint a szálkásító mint a tömegnővelő étrend? Valamit változtatni esetleg rajta?
2014. ápr. 20. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja várj, szálasításnál mehet több fehérje is, 2,5-3g x ttkg.

Jók az étrendek, de az csak minta, lehet alakítani. A ch-t csokkentsd ha nincs fogyás.

2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kellemes húsvétot!
2014. ápr. 21. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, Kellemes Ünnepeket! :)
2014. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!