Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy nem tudok...

Miért van az hogy nem tudok húzódzkodni, de egykezes evezéssel 55 kg-t használok, szóval erős a hátam?

Figyelt kérdés

Régebben ment a húzódzkodás, de akkor inkább lehúzógyakorlatokat csináltam utána és egy kevés evezést ált gépen.

De télen változtattam, elsőnek húzódzkodtam és utána döntött törzsű evezés rúddal, utána egykezes evezés volt.

ha nagyon erősnek éreztem magam, még felhúzást is csináltam.

A hátam nagyon sűrű és vastag lett, de edzésről edzésre gyengült a húzódzkodási képességem.

Ma ott tartottam hogy elsőnek 4 utána 3 ment és kifújt.

Ez mitől lehet.



2014. ápr. 23. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ahogy jon rad a tomeg, annál nehezebbek a sajt testsulyos gyakorlatok.
2014. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre gyanakodtam én is, tolódzkodni már vagy 5 éve nem tudok.Csak fura, hogy egy két éve nem változik a súlyom, de a gyakorlatok cseréje miatt a hátam, elég durván megváltozott, de viszont így meg lőttek a húzódzkodásnak, már nem is akarom erőltetni.
2014. ápr. 23. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de ahogyan nőtt a tömegem, ugyan úgy tudtam húzódzkodni és tolodzkodni tovább.
2014. ápr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne hasonlitsd ossze a huzodzkodast es az evezest. Mert a 2 mas-mas izmot mozgat. Azt hogy mitol gyengult nem tudom megmondani..:/
2014. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"ne hasonlitsd ossze a huzodzkodast es az evezest. Mert a 2 mas-mas izmot mozgat."


a széles hátizmot dolgozza meg mindkét gyakorlat.

2014. ápr. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!