Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném kigyúrni magam....

Szeretném kigyúrni magam. Milyen kezdő fehérjéket ajánlatok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.nagyon vékony.elegem van hogy szinte hajszál vékony vagyok.nyártol elkezdenék itthon gyúrni mert szinte minden gép megtalálható itthon.szeretnék fehérjét is szedni,és a zöld jumbora gondoltam.mint említettem nagyon vékony vagyok.szinte nem is nézek ki 18nak.ha nyár elején epkezdem inni a jumbot akkor kb nyár végére elfogy.szerintetek hogy fogok kinézni nyár végére.lehet valami bajom a jumbotol?azt honnan tudjam most hogy könnyen vagy nehezen fejlödő vagyok e?most olvasom a sárga kapszulát.

#Jumbo.fehérje
2014. ápr. 27. 20:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már értem.nagyon köszönön.a sárga kapszulába még csak a felénél vagyok.
2014. ápr. 27. 21:44
 12/16 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés.elég innon a tömegnövelőt? Vagy esetleg kell még más is?
2014. ápr. 28. 17:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Kell multivitamin is, az a legfontosabb. Edzés után pedig tömegnövelő. Nem kell más egyelőre. Természetesen az étrended legyen rendben.
2014. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.apukám is kisebb növésű.apukám kb 66kg.én meg csak 48.de ha elkezdek edzeni akkor rendbe teszem a táplálkozásomat.szerinted ha nyár elején kezdem inni a tömegnövelőt akkor szerinted szeptemberre hány kilo lennék?egyáltalan szednék fel valamennyi tömeget vagy izmot?
2014. ápr. 28. 18:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Havi nettó 1kg izom is jöhet.
2014. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az jo.nem?te mióta gyúrsz?
2014. ápr. 28. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!