Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyit kellene...

_Random kérdése:

Szerintetek mennyit kellene edzenem ahhoz, hogy legyen eselyem egy 192cm magas maci testalkatu ember ellen?

Figyelt kérdés

Per pill kb semmi izmom sincsen, de mar kb 2 eve gondolkodok azon, hogy esetleg nekem is gyurnom kellene. Ezt eddig csak lustasagbol hanyagoltam. Most viszont van egy lany, akiert odavagyok, es mar csak pusztan azert is erositenek az izomzatomon, hogy neki jobban bejojjek. Csak hogy van egy paraszt exe, aki ugy viselkesik, mint egy 8 eves, hiaba szakitottak mar fel eve.. En szemelyesen nem ismerem, csupan egyszer lattam egy hazibuliban (olyan tipikus kozponti arc, sok penzzel, meg tobb egoval), de a lany elbeszelese alapjan ot nem lehet meggyozni szep szoval. Ezert gondoltam arra, hogy akkor jol szejjel kellene verni, hogy vegre megtanulja, hogy hol a hatar. Haverjaim vannak, akik segitenenek, de ugy gondolom, hogy megis nekem kellene a nagyobb reszt vallalnom belole.

Ugyhogy a kerdesem: szerintetek mennyi idobe telne gyakori, szabalyos edzessel, hogy felszedjek magamra annyi izmot, hogy legyen egy ilyen ellen eselyem? Egyebkent egyszer a jovoben kickboxot is tanulnek, szoval az izomzat meg jol is jonne ahhoz.



2014. ápr. 28. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1-2 hét elég lehet, főleg ha heti 4-5 nap is gyakorolnál, jó edzővel.


Kell egy max. 80 mm-es penge, és be kell gyakorolni a comb szúrást. Ezzel 90% hogy győzöl, hozzá tréningelsz kiállásra, elhiteted magadról hogy egy gyilkolásra kész pszichopata vagy, mondom 90%.


Másrészt erőszakhoz folyamodni fa.szság, de ezt lehet csak azután tanulnád meg hogy 2-3 kancigány popiba rak. Utána már lehet nem akarnál bántani másokat, mert rájössz hogy az rossz és értelmetlen dolog.


Egyébként izommal meg kickboxszal semmi esélyed nem lesz. Nem értesz hozzá, és eleve rossz taktikában gondolkodsz. Fontold meg a válaszokat, sunyiságot írtak nem kickboxot.. vajon miért?


Mert a kickboxszal semmire nem mész, vagány és izmos akarsz lenni? Akkor ne gyere azzal hogy erősebb akarsz lenni szegény ex-barátnál.. mert így nem leszel. De így ne rá mondd, hogy úgy viselkedik mint egy 8 éves.. mert neked is lenne mit lerendezned egy tükör előtt.


Kés helyett persze egy tökönrúgást is gyakorolhatsz, azért még rendőrség is kevésbé fog rád szállni..

2014. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!