Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdekes dolgok?

Érdekes dolgok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A szomszédom kicsikorában kövér volt, majd lefogyott, de még volt rajta kis háj, de nem sok.

Elkezdett járni terembe, nem tömegelt, hanem leszálkásított, majd elkezdett tömgeleni. Semmi hájas kockás has izmos test.


Most hogy van hogy valaki hízékony volt és már nem az ?


2014. ápr. 29. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki dagadt kisgyerek, mert a szülei nem törõdnek vele mit eszik, az nem egyenlõ a hízékonysággal. Én is dagi kisgyerek voltam, én se azért mert hízékony voltam, hanem mert szènhidráton neveltek...
2014. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nah igen, igaza van az elsőnek, ezért se lehet így kép alapján belőni hogy valaki ekto/mezo/endo alkat-e. Persze nagy százalékban meg lehet tippelni, de vannak sovány emberek akik sokat mozognak és kevesett esznek mégis mezók, és van a másik oldal is.
2014. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kis dagadék voltam gyerekkoromban, most meg eléggé máshogy nézek ki. Persze el tudnék hízni, de odafigyelek az étrenddel.
2014. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!