Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencjógáról van teljes...

Fegyencjógáról van teljes körű leírás?

Figyelt kérdés

A fegyencedzésről ugyebár van egy könyv, ami minden lényeges információt tartalmaz. Segítségével akár otthon egyedül is végezhetem az fegyencedzést.

Létezik ilyen leírás a fegyencjógáról? Nyomtatott és online elérhető változat is elérhető.

A fegyencjóga egyébként mennyire kidolgozott, illetve mennyire elterjedt módszer? Mondjuk a fegyencedzéshez képest?



2014. máj. 2. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

csak egy rövid ismertetőt találtam,konkrét gyakorlatsort nem,gondolom nem véletlenül.

de mivel az alapító bikram jógázott úgy tudom,ha meg ezt összerakjuk a fegyencedzéssel,akkor meg is kapjuk nagyjából a power jogát,vagy egy középhaladó astangát.

így rá is kereshetsz-power yoga.

a fegyenc fele úgyis alapból jóga,úgyhogy nem lehet rossz edzés ezek alapján,csak most meglovagolja kicsit a divatot is ezzel az új névvel,ha új edzésfajtával nem is.

2014. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fegyencedzés egy része maga lenne a jóga? Mire gondolsz itt pontosan?

Alig tudok valamit a jógáról, de ez a kijelentés meglep.


Ha a fegyencedzést kiadták könyvben, akkor kiadhatnák ugyanúgy a fegyenc jógát is.


Az ajánlott kifejezésre rákeresek.

2014. máj. 2. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

fekvőtámasz,híd,kézenállás,varjútartás,lábemelés,1 lábas guggolás,L tartás,gerinccsavarás 2000 éves jóga gyakorlatok.

most ezzel nem hiszem,hogy újat mondtam volna.

csak ők legtöbbször statikusan tartják és ebből mennek át a következő gyakorlatba,nem szériában csinálják,mint a fegyencben.

a fegyencjógát meg mostanában találhatta ki a magyar edző srác,van heti pár edzése és ennyi,nem hiszem,hogy könyvet fog kiadni róla.

a fegyencedzés könyvek mögött meg világ méretű marketing áll.

de akit érdekel ez komolyabban,az pár edzés után elmegy astangázni,vagy power jógázni szerintem.

2014. máj. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!