Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem rég kezdtem a konditermi...

Nem rég kezdtem a konditermi edzést,1 hónapig átmozgatót csináltam, és most 1 hónap 1 hét után osztottra váltottam. Az a kérdésem hogy nem kevesek a gyakorlatok izomcsoportonként?

Figyelt kérdés

Rakjak még hozzá vagy az úgy már sok lenne és nő a sérülés veszélye? Ez az:


Alap tömegnövelő


www.body. Builder.hu/edzestervek_reszletes. Htm4? id=1



2014. máj. 5. 13:06
 1/2 Xyrot ***** válasza:

Szerintem 1-2 gyakorlat az kevés..

Nyugodtan mehet 3-4 gyakorlat is egy izomra viszont max 3-4 sorozattal illetve 6-8 max 10 ismétléssel (inkább a 6-8)

Próbáld ki a négyet s ha úgy érzed sok csökkentsd következő héttől 3-ra!

Ne felejtsd el a súlyokat amint lehet növelni, hogy az izmaid ne szokjanak hozzá..(így jobban fejlődnek)!

Illetve szerintem a mell-láb nem a legjobb..két elég nagy izomcsoport..írok egy edzéstervet amit én is követtem a kezdetben (Nekem is elég tapasztaltak mondták):

Hétfő: Mell-bicepsz

Szerda: Hát-tricepsz

Péntek: Láb-Váll

(Ha tudsz 4 nap menni a héten akkor jó úgy is, hogy csütörtökön edzel lábra s pénteken vállra)

A has az mehet bármikor akkár 3-4-szer is egy héten!

Remélem segíthettem! Szép napot!

2014. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, osztottnál mehet izomcsoportonként 3-4 gyakorlat. Nagyobbakra 4 , kicsikre (pl bic-tric) 3-3.
2014. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!