Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha felhúzást csinálok intenzív...

Ha felhúzást csinálok intenzíven utána napokig sokkal gyengébb és rossz kedvű vagyok, miért van ez?

Figyelt kérdés
Hogyha maxot húzok vagy csak ahhoz közelit, akkor utána olyan mintha leszívták volna 2 napi energiám. Még talán guggolás után éreztem ilyet egyszer-kétszer. Más gyakorlatnál pl. fekvenyomásnál nincs ilyen, más is tapaszt már ilyet?
2014. máj. 6. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és rendesen eszek, van diéta, lassan tömegelek minimális kalória plusszal és naturál vagyok.
2014. máj. 6. 21:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ is. Ez kemény, kimerítő, összetett gyakorlat.
2014. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én az ellenkezőjét tapasztaltam.

ha guggolok nagy súllyal, vagy felhúzok, azt érzem, hogy elönt az erő, kemény leszek sokszor üvöltözök, és van hogy a boxzsákot is szétverem!

olyan mintha benyomtak volna nekem egy adrenalin injekciót és csak azt érzem, felszabadul bennem valami, és őrjöngök!

2014. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
Akkor nem jól csinálod. :)
2014. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem csinálom jól vagy a 2. válaszoló?
2014. máj. 6. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Az idegrendszeredre is nagy hatással van. Nem szabad allandoan. Min 4-5 napot varok 2 felhuzas kozott.

Es a masik hogy ne menjenek sorozatok. Melegits be rendesen. Majd 1x5 maxsorozat

2014. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyahh,hát én guggolás után alig birok állni :)
2014. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
többet, jobban kellene aludni.
2014. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!