Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan térjek vissza az...

Hogyan térjek vissza az edzőterembe?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron végig jártam, az ősz elején is, aztán a folytonos betegséges/ suli miatt abbahagytam teljesen. Most készülök visszatérni, szeretnék a nyáron sokat fejlődni, alig van rajtam izom, pedig tavaly egész jól elkezdtem építkezni, de most leépültem teljesen. Úgy érzem alig van erőm, meg olyan érzés visszatérni oda, mint egy idióta aki feladta....Nektek is volt hasonló? :) 17/F

2014. máj. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalább 1-1,5 hónapig teljes testes átmozgató edzés heti 3x, majd mehet az osztott.

Tömegnövelő étrend.

2014. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én évekig jártam konditerembe, szinte ott laktam. Erős voltam és izmos. De agresszív is lettem sajnos. Majd a suli miatt abba hagytam mert nem volt rá időm azóta eltelt 1,5 év és többet nem megyek vissza :D ellustultam de nagyon, inkább esténként sétálok vagy otthon súlyzózok más részt pedig szétszakadt a bőröm, és fájnak az ízületeim a nagy súlyok végett, tehát megbántam hogy éveket töltöttem a teremben..


Ja és nem, nem szedtem semmi, nem szúrtam herén magam, csak fehérjét ittam

2014. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam visszatérni, hogy lemegyek, és veszek egy bérletet, megnézem a régi arcok közül van-e ott még valaki, és már mehet is az edzés!
2014. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Nekem először is vissza kellene szoknom, másrészt meg valami tömegnövelő étrend is kéne, ahogy az első is írta, csupán 62-64 kg között mozgok.
2014. máj. 7. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen étrended és menjen pár hétig heti 3 napos teljes testes átmozgató edzés.
2014. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!