Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok otthon jól edzeni?

Hogyan tudok otthon jól edzeni?

Figyelt kérdés

Nekiálltam edzeni és nem a városban élek hanem falun és városba suli után szokok járni Street workout parkba de nem mindig tudok elmenni ilyenkor este szokok otthon edzeni,és mit tudok otthon csinálni ami jó edzéshez, miket csináljak?

Vettem két egykezes súlyzót 2x10KG-s avval szokok edzeni, meg több féle fekvőt szokok feltett lábbal,kézzel meg tolódzkodni szokom más nem igen tudok mit csinálhatnák ezen kivűl itthon nem soká már udvaron lesz saját kis park egy ismerős megtudja csinálni nekem, de addig szerintem jó volna más is még.



2014. máj. 8. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj fegyencedzést. Ahhoz alig kell eszköz, csak egy vízszintes cucc, amin tudsz húzódzkodni meg egy fal és kb. meg is vagy.
2014. máj. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a fegyencedzésnek és ha már suliba is jársz, akkor ne felejts el nyelvtanra is bemenni. Nincs ilyen, hogy szokok. De tényleg gyerekek ne így írjatok már, mint az idióták, mert nem az a gáz ha valaki nem izmos, hanem az, ha buta.
2014. máj. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szokodjál rája a csuke fegyencedzésre vagy a fájintos meztelenharcos ezek könyvek ilye fájin kis noteszkák telisteli bötükkel. Vagy mink a tei helytökben rájaállnék sújzó helyett kettlebelltöt vennék, azzal lehet ám dzsuke edzést csinágatottani otthun a pitvarban, ha faluhelyütt lakó
2014. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fegyencedzés lesz a nyerő.


+ csinálj négyütemű fekvőket, az egyik legjobb gyakorlat szerintem, és semmi eszköz nem kell hozzá.

2014. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,Külföldi vagyok,nem Magyarországról származom,és nem akarok itt veszekedni de nekem alá húzza pirossal amit hibásan irok és "szokok" szót nem húzta alá.. de mindegy :) ment a zöld pacsi!Köszi.
2014. máj. 8. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!