Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ételekkel tudok izmot...

Milyen ételekkel tudok izmot építeni?

Figyelt kérdés
3 hónapja aerobikozok(már van egy kis eredménye).Néha futok is vagy kerékpározok. Hogyan egyek? 13 éves vagyok és lány, kb. 168 cm és 40 kg. Mindig is nagyon vékony voltam szóval semmi képpen nem szeretnék fogyni. De ügyelni szeretnék a helyes táplálkozásra is.

2014. máj. 10. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Aerobikkal és kerékpározással nem tudsz izmosodni. Kellene erősítő edzés is, pl saját testsúlyos.

Na mindegy, azért leírom. Kalória plusz kell izmosodáshoz, tehát több kalória kell, mint amennyit felhasználsz.

Ezek jó kaják:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Amúgy súlyzózok is és ez nem ilyen tutyi-mutyi aerobik. Csirkemellet és tojás fehérjét csoktam enni.
2014. máj. 10. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed, mármint a hús és tojás evést. 13 évesen neked inkább a fegyencedzes kellene.
2014. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!