Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a videóról?

Vélemények a videóról?

Figyelt kérdés

Üdv.

Ahogy láttam a videóban elég nagy súlyokat mozgat meg, főleg a gépeknél. Meg azért kemény dolog, hogy házilag ilyen termed legyen, ennyire felszerelt.


http://www.youtube.com/watch?v=qCbvjz0uOBQ



2014. máj. 11. 10:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. máj. 11. 10:37
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, elég jól felszerelt terem, de egy színész simán összedob egy ilyet, neki nem pénz.

Egyébként sok meló van néha náluk egy-egy filmszerepre, de ne felejtsd el, hogy profi edzőkkel dolgoznak, jó étrenddel és koksz is megy, ne gondolja senki, hogy ők nem használnak semmit.

2014. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nemertem mi ezen olyan erdekes.ISmert ember.Van penz is.

En csak egy csoro munkas gyerek vagyok de nekem is van sajat edzotermem.Persze nem profi cuccok de nemkell szegyenlenem senki elott:)

2014. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Profi edző mit tudsz biztosítani, amit más nem ? :)
2014. máj. 11. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés ez, hogy mit tudsz? Én nem vagyok profi edző. Tehát ne tőlem kérdezd.
2014. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amecsiknal joforman minden masodik oreg ker,es kap az orvosatol tesztosteron novelo szurikat.Ez ott legalis,persze kis adagokban.

ezert nemrobbannak le olyan hama ott az oregek se.

Stallone is nyomassa az osszes haverjaval egyutt:)

2014. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Stallone növekedési hormonokat is nyom. El is kapták egy táska cuccal Ausztráliában pár éve.
2014. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
asszem nalunk is nem?itt is volt valami balheja..
2014. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet, azt nem olvastam.

Kérdező: sokat számít, hogy ki az edző. Szerinted miért van az pl, hogy Hollandiában a legnagyobbak egy öreg mamival akarnak edzeni? Azért, mert ő tudja leginkább motiválni őket, tudja mikor mit kell megnyomni, mit kell pihentetni, egyszerűen a legprofibb. Tessék itt egy video róla:

https://www.youtube.com/watch?v=xW797UwMftE

2014. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg egy jobb edzonek sokkal nagyobb a tudása a sportról. Sokszor akkora hogy ő maga alig műveli csak szivja magaba a sok informaciot.

De ha pl átlagembereket nézunk itt egy svéd edző akinek azért elég jo fejlódest mutatnak fel az emberei [link]

2014. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!