Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két és fél hónap alatt szeretn...

Két és fél hónap alatt szeretnék elérni látványos eredményt, milyen edzést és étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés

178cm és 73kg vagyok, 19F.

Kondi terembe lenne lehetőségem menni, bár mindig is jobban szerettem a szabad testsúlyos gyakorlatokat.

köszönöm előre is a segítséget!



2014. máj. 11. 11:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Félreértettek, persze jogosan. Hiszen számotokra a látványos eredmény ahogy látom mást jelent, mint nálam. Nem szeretnék 54-es kart, csak ennyi idő alatt kihozni egy még jobb állapotot. Most se nézek ki a vélemények szerint rosszul, csak javítani szeretnék egy kicsit :)

Elsőnek köszönöm a korrekt választ!

2014. máj. 11. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:

50 feletti karod sosem lenne naturálban még ha akarnád sem.

és hidd el amit írtam, havi 1 kg izom jöhet, így két hónap az lópikula!

2014. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő mindig korrekt választ fog neked adni :D

Ha jó az étrended, akkor valami fog látszani rajtad két hónap alatt, de nem látványosan, max magadnak észre veszed, hogy feszesebb vagy , de ez sem garantált, két hónap nagyon kevés idő , először is olyan izomlázad lesz az elején, hogy ihajj, de ne add fel, hajrá , jó lesz az, ha kitartó vagy és nem az időt nézed, hanem az elérni kívánt célt tartod szem előtt !

2014. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
2kg izom is sokat tud jelenteni szerintem. Szóval nekiállok holnaptól :) Bár jelenleg antibiotikumot szedek még 3 napig, de nem akarom tovább halogatni.
2014. máj. 11. 13:56
 15/15 anonim ***** válasza:
2kg izom az nem nagyon fog látszódni, hiába ez a nagy álmod. Csalódni fogsz.
2014. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!