Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit csináltok, ha akár...

Ti mit csináltok, ha akár interneten, akár saját ismerősötök által találkoztok ekkora gyökérségekkel?

Figyelt kérdés

Valaki csinál egy tök átlagos zabkását és "úristen, ezt fel kell raknom a netre!"

De ilyen baromságokat ír, hogy

"Mivel tele van proteinnel" (igen, számold csak a növényit, úgy, és irkálj minden f***ságot)


A japán testépítő ezt eszi reggel-délben. Ő pedig fogyni fog meg k*-va sok zabkását eszik. Kit érdekel, hogy egy alap szénhidrátforrás, ő akkor is fogyni fog b*.meg, mert szerinte diétás!


"Aki szénhidrátmentes diétát tart vagy cukorbeteg, azok is bátran fogyaszthatják, mivel nem tartalmaz sem cukrot, sem zsiradékot, viszont sokáig telt érzést ad. "


Attól mert nincs benne cukor és lassan szívódik fel még van benne szénhidrát, te idióta p!*sa!"


(Én, a kérdező, szintén nő vagyok, hosszas edzésmúlttal a hátam mögött, de most alapból is nyűgös vagyok, és ez kicsit felhúzta az agyam. Alapjáraton nem vagyok ilyenekre mérges, CSAK AMIKOR MÁR MINDEN 2 RECEPT ILYEN SZ**SÁGOKKAL VAN TELE ÉS MINDEN BARÁTNŐM A NYÁR KÖZELEDTÉVEL IRKÁLJA FACEN, SMS-BEN, HÍVOGAT AZ ILYEN HÜLYE ÁLLÍTÁSOKKAL BOMBÁZVA ENGEM, AGYF*5ZT KAPOK!)


2014. máj. 11. 14:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

lemaradt a link:

[link]

2014. máj. 11. 14:48
 2/11 *Glissade* ***** válasza:

Én találtam egy jobb linket, amitől tényleg agy.aszt kapsz;)


De amúgy viccet félre téve: ne foglalkozz vele.

2014. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De szörnyen idegesít :)

Na mutasd, kíváncsivá tettél :D

2014. máj. 11. 14:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyszerű ez: ne foglalkozz debilekkel. Nem tudod megváltani a világot. :-)
2014. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 *Glissade* ***** válasza:

Oké! Küldöm privibe!

Jó szorakozást.

Anno én is csináltam hasonló szöveget, hasonló képekkel; de csak viccből.

Viszont ez teljesen komoly;)

2014. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ott van a lehetőség: Szólj hozzá! Zabkását ajánlani szénhidrátmentes diétába egész komoly agybajokra utal.


Ha az ember barátnői hülyék, akkor meg le kell őket cserélni. Bár én könnyen beszélek, mert antiszoc vagyok :D

2014. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5 tojásfehérje 17 g fehérje.

10 dkg zabpehely 14,4 g fehérje

Zabpehely 16 g rost-ot tartalmaz. Amitől elég laktató lesz.

Én nem tudom mi bajod van vele.

A növényi fehérje hiaba nem teljes attól még az is aminosav.

2014. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a ch mentes diétába ezt ajánlani tényleg idiotizmus xddd
2014. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad felvenni az idiótákat, túlreagálod a dolgot. Ez csak egy kedveskedni akaró, de mellé tudatlan lány észosztása, le kell szarni. A testépítéssel szemben sokkal nagyobb TÁMADÁSOK is érhetnek, az ilyen alulinformáltságot nem lehet egy lapon említeni az agresszív, gonosz, végtelenül sztereotip vádaskodással. Engem nemrég kb lehülyéztek, mert rizst eszek, hiszen az fogyókúrás kaja, mert a rizs megszívja magát vízzel és lefogysz. Ez az a szint, amikor egy mondatban olyan kombo fail van, hogy kapásból a fogalomzavar miatt 3-4 dologba lehet belekötni, de a "lehetőségek hatalmas tárháza" miatt nem tudsz választani, ezért csak fogod a fejet és ignorálod. Én nap mint nap megkapom, hogy porozok, meg vesekövem lesz meg impotens leszek meg felfújom magam stb.


De megtanultam kezelni a dolgot, és nem szeretnék annak a kicsit divattá vált védekezési módnak hódolni, hogy megerősítem a "gyúrósok agresszív buták" sztereotípiát, hogy kiakadok, de mélyen valahol élvezem az emberi hülyeség pozitív hatásait(ezalatt úgy értem, hogy felsőbbrendiségi érzés, "nem ért meg senki" stílus és társaik). De nem mindig jön össze...

2014. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ellentmondás az írásomban: fogom a fejem de nem akarok felsőbbrendűt játszani. Ezért bocsánat.
2014. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!