Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen feherjevel mennyi...

Egy ilyen feherjevel mennyi izmot szedhetek fel 3 honap alatt? 100% whey pro professional (5kg )

Figyelt kérdés

Étkezéseken dolgozok. 16f ~173cm. 58kg .

Szeptember ota edzek hobbi szinten itthon. A semmirol kezdtem es most ott tartok hogy a hasam már kockás (csak van rajt egy kis zsirreteg) a kezem szépen fejlődik (semmi extra de látszik hogy rendesen dolgozok rajta). Eddzoteremben 3 honap alatt mire szamithatok ? Kb hány kiló izom jöhet fel?



2014. máj. 12. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Plussz vmi olcsóbb kreatin monohidratra gondoltam meg
2014. máj. 12. 18:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu: a napi össz-tápanyagbevitel számít, annak kell meglenni. Mindegy, hogy te ennek egy részét tápkiegből viszed be vagy mindet szilárd kajából. A szervezetnek az a lényeg, hogy meglegyen. Nem leszel izmosabb csak azért mert egy részét tápkiegből fedezed. Szóval az a fontos hogy legyen tömegnövelő étrended, nem egy tápkieg számít!

Ha minden okés, van étrend, edzés, genetika, akkor havi netto 1kg izom jöhet naturálban, ez is csak eleinte. Így számolj!

2014. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én napi 75deka zabot magamba tuszkoltam naponta, hónap alatt 6kiló jött fel. Persze nem tiszta izom, de testzsírom alig változott és naturál vagyok. Derekam maradt 74centi.
2014. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most júniusban 58kiló voltam most 66. Persze zab mellett ment csirke, marhasültek.
2014. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!