Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rizs és csirkemell diéta...

Rizs és csirkemell diéta túlsúllyal?

Figyelt kérdés

Lenne értelme? 120 kiló vagyok és 190 centi magas.

Fogyni szeretnék.

Daily one vitamint szednék mellé.

Napi 1 óra futás + súlyzós edzés.

Mit ajánlotok? Ha számomra is jó lenne, a testtömegemhez képest milyen arányban kéne a rizst + húst enni (hány dekagrammot), hogy fogyjak, de ne legyek lepkefing.

Tapasztalt emberek válaszát várom!

Ne kövezzetek meg, a túlsúlyom miatt. :D

21/F


2014. máj. 12. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

A húst olíva olajjal készíteném, vagy főzve.

2014. máj. 12. 23:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Emelt fehérje bevitel kell, de neked elég lesz kb 200g, mert a zsír nem kér enni.

Ch is indulhat kb ennyiről, tehát nem kell sok rizs inkább sok zöldség legyen. Ha nincs heti 0.5-1kg fogyás, akkor csökkented a ch-t. Ennyi a trükk.

2014. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


a cikk első szavát ne vedd figyelembe.

2014. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. máj. 12. 23:30
 5/7 kovpet ***** válasza:

Én azért a helyedben 120 kilósan nem nagyon futkosnék. Már persze, ha hosszabb távon is szükséged van a térdedre...

Erős séta vagy szobabicaj inkább.

2014. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1 az utolsóhoz! Max. lassú kocogás, és az sem minden nap! Regenerálódnod is kell.
2014. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Macis testalkatú vagyok ( erős kötésű ). Kövér, de nem az a zsírdisznó féle. :D Szóval a futás nem jelent gondot!
2014. máj. 14. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!