Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő étrend. Csirkemell...

Testépítő étrend. Csirkemell helyett nyúl hús?

Figyelt kérdés

Hamarosan elkezdek edzeni, de elötte nem árt "előkészíteni mindent", hogy ne tudatlanul, és a kiadásokra is félre kell rakni a pénzt.

Falun lakok, közeli városban van több terem is. De a buszbérlet sajnos 11.000.- és ezt nem engedhetem meg magamnak anyagilag.

Ami a kérdésből is le szűrhettetek, itthon tudok nyulakat tartani.

Körülbelül 100g csirkemellben 24.70 fehérje van, a nyúlhúsban pedig 23 és nem zsíros. Így ezen megtudnék rengeteget spórolni, csak rizsre kell költenem a táplálkozás szemontjából. Maradna pénzem Multi-Pro, és 100% whey professional-ra, így meglenne minden amire szükségem lenne.


Csak a kérdés, hogy a nyúlhús is megfelel a csirkemell helyett?

Köszönöm a segítőkész válaszokat.


Üdv.: Gergő



2014. máj. 14. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, nem azon az 1,7 grammon fog múlni, ráadásul ezek irányszámok, a valóságban ennél nagyobb eltérés is lehet csirkemell és csirkemell között.
2014. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ha falun lalsz, és nyuszit is tudsz tartani, hozzáteszem ahhoz hogy tudj egy megfelelõ étrendet tartani sok nyuszira van ám szükség. nálam havi szinten kb 8 csírke és 4 nyuszkó megy le, de emellett még rengeteg hql is. azt nem értem, miért kell feltétlen neked fehérjét venned, ha mint említetted is a 11ft-s bérletre sem futja, inkább duplázd meg a nyuszik számát.

Amúgy te vágod a nyuszit? nekem egyenlõre nagyon nehezen megy, mibdig nagybátyám segít én sírva tudnék fakadni tõle...

2014. máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Gergő úr, ha ezt a kérdést komolyan kiírtad, akkor még nem igazán érted a lényeget.


Miért ne lenne jó a nyúl hús, ember?

2014. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jo. Feherje feherje.

Edzeni hogy fogsz?

2014. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Havonta körülbelül 25.000,- van kiegészítőkre, és rizsre, +nyulak oltása (szúnyog és egyébb betegségek ellen)

Jegyesem miatt se járnék terembe. Igen féltékeny típus. Ebből az jön le neki, hogy majd jól "becsajozok".

Így otthon nyugodtan edzhetek, nem leszek

időhöz (buszhoz) kötve.

2014. máj. 14. 10:14
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Remélem jegyesed a féltékenységét ellensúlyozza azzal hogy megsüti/főzi a nyuszikat és jó az ágyban :)))
2014. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tkodit ***** válasza:
100%
a jegyesed féltékenykedne, ha kondiba járnál? jól gondold ezt meg... :D
2014. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 *Glissade* ***** válasza:
100%

Persze jó lesz.

Sőőt még jobb is mint a génkezelt, ketrecben tartott, tápos csirke.

2014. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Génkezelt tápos csirke, az micsoda?:DD
2014. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Felfújt, mindennel telenyomott csirke, aki szerintem füvet vagy esetleg kukoricát nem látott.

Itthon természetesen tudom mit eszik, így bátran ehetem :D


Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld pacsi.

Úgy gondoltam hogy a nyulakat szépen sorjába vágnám. Elérik a 2.5-3kilót. Abból 2 kió hús, 4napig elegendő.

Éltalában egy kölykezésnél 8 nyúl szokott Világra jönni.

2014. máj. 14. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!