Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Ti mit visztek...

Testépítők! Ti mit visztek enni munkahelyre, iskolába? Ott hűtőbe teszitek, melegíttitek, ha olyan?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Rizst húst. Hűtőbe. Aztán mikróba bele.
2014. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ma marhapörköltet hoztam és minimális nokedlit, valamint 6db kaliforniai paprikát.
2014. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom magamat testépítőnek, de munkahelyre barna kenyér , közé csirkemell, vagy valamilyen hús.
2014. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házi sütésű TK kenyér, bele csirkemell sonka (erre oda kell figyelni mikor veszed mert sok a gagyi de vannak 90% feletti csirkemell tartalmúak) és jó sok jégsaláta. Ez nekem jól bevált recept a munkahelyre.
2014. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok testépítő.


De eszem, füstölt sonkát, zöldégeket tolok reggel, ha úgy alakul hogy rizs + sült hús típusú étel van akkor persze azt hozom ebédre. Volt hogy zöldségeshez kiugrottam tojásért és káposztáért és azt ettem, mindegy csak kaja legyen és ne péksütemény meg joghurt.


Hűtőbe csak azt rakom amit bent hagyok melóhelyen (zöldségek, sonka) főtt kaját otthon hűtöm, melóhelyen már nem - így nem mikrózom.

2014. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!