Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj az ha férfi gyúrósként...

Baj az ha férfi gyúrósként női testépítőkre akarok hasonlítani?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy egy Ifbb pro formát, egy ember aki többé kevésbé odafigyel a kajára, sose nem fog hozni.

De azért egy ms olimpia formát meglehet csípni naturan is, egy kis genetikai segítséggel.

Baj az ha pl egy ms olimpia versenyzőhöz mérem magam?

És nem egy tóth danihoz, vagy jay cutlerhez?


[link]



2014. máj. 14. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Na hát ha a profi testépítő nők nem tolnak tesztoszteront akkor én meg Brad Pitt vagyok :D
2014. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"ha nyom is valami elvetemült nő tesztót,akkor csap propionátot, "


én akárhogy is értelmezem ezt a mondatrészt, az jön le belőle, hogy a propi is tesztó, akkor te minek írtad rám hivatkozva az ellentetjét?

most nem azért, mert a kérdéstől már jól eltértünk, de ha férfiak nyomnak szerinted 500-1000 mg cuccot, akkor a nők mégis mennyit?

szerintem 200 mg körül beérik azok tesztóval, vagy inkább valami enyhébb szerrel.

na de ne erről beszéljünk, mert ezt te hoztad fel, engem inkább az érdekel, amit kérdeztem, bár azt te is megválaszoltad már!

2014. máj. 14. 18:14
 13/17 anonim ***** válasza:
35%
Megválaszoltuk azt is. A tesztó az meg tesztó, mindegy hogy propionát vagy susta (ez négyféle észter) vagy enantát. Ez csak a felszívódás sebességét befolyásolja, de akkor is tesztoszteron és a mennyiség a lényeg! Nem hinném, hogy csak kevés tesztó menne a nőknél.
2014. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Na megkérdeztem egészség.szépség nevű válaszolót, aki versenyző és edző is. A profi csajok simán betoljak a férfi adagot tesztobol. Erről ennyit.
2014. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Andi80018 ***** válasza:
35%

Hát még jó hogy betolják, hát hülye, aki nem látja.


Egyébként örülhetnétek, hogy Monti válaszol a "kreatív" kérdéseitekre, talán nem kéne lepontozni, amikor keni-vágja az egészet,soha nem ír hülyeséget, mint egyesek, amiből szart se tanul a kérdező. És csak azért lehúzni mert nektek derogál, hogy fingotok sincs arról amit ír, elég szánalmas dolog. Azért kíváncsi lennék, milyen testépítők lesznek ezek a gyerekek, szerintem a közelébe se lesznek,tisztelet a kivételnek.

2014. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Andinál a pont!

Itt azok az emberek a hülyék akik értenek hozzá, viszont megy a lepontozás csak azért mert a kérdező nem a várt választ kapta.

Ezt úgy hívják hogy fáj az igazság.

2014. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor megmondjuk az igazat és ez a nagy baj, mert ezzel kettétörjük az irreális álmokat. De letojom, én akkor sem fogok hazudozni, hogy naturálban valaki angelov lehet vagy hasonló. Ez van, majd rádöbbennek a kezdők is 5-10 év múlva, csak akkor már nem fognak emlékezni, hogy mit mondott az öreg monti vagy bárki tapasztaltabb válaszoló.
2014. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!