Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gold Standard 100% Whey...

Gold Standard 100% Whey Protein vagy scitec whey protein?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezen a két terméken gondolkodom. Szeretném kérdeznia ti véleményeteket is. És ha válaszoltok akkor miért az? Köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 15. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A gold az adatok alapján kicsit jobb. De hidd el nagyon nem múlik ezen semmi! Nem ér annyit, amennyivel drágább. A napi össz tápanyag-bevitel számít, nem egy tápkieg. Sőt, ha megvan valakinek szilárd kajából a napi bevitele, akkor az is ugyanolyan izmos lesz, mint az aki egy részét tápkiegből vitte be.
2014. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a gyors választ!! Ebből pontosan megtudtam amit szerettem volna, mert ugye a scitek olcsobb eddíg a Gold Standard proteint választottam és pénz ügyileg jobban kijönnék a scitec-ből és erre voltam kiváncsi, hogy mennyivel jobb a Gold Standard! Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 15. 19:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, de egy még olcsóbb myprotein impact-tel vagy MHN whey-el is ugyanazt érnéd el.
2014. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kösöznöm, de van ismerősöm a scitecnél és pont ezért kérdeztem!

Egyébként ugyan úgy van a scitecben glutamin vagy amino? Kösöznöm

2014. máj. 15. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
MINDEN fehérje aminosavakból tevődik össze és természetesen glutamint is tartalmaznak.
2014. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

Ilyenkor 120 a vérnyomásom ;-)


Hogyan lehet összehasonlítani két olyan terméket ami alapanyagilag MÁS!!!! Abban az egyben közös hogy whey alapjuk, de a gold egy izolátum koncentrátum a másik meg egy scitec..... De a kedves kérdező elfeljtette odaírni kék vagy a piros dobozos, mert a kék egy koncentrátum némi valamivel, a piros meg koncentrátum és izolátum némi valamivel.


Természetes, hogy a magasabb izolátum tartalmú termék jobb, mint a másik. De.....

körbe kellene nézni, mert whey protein még elég sok van a piacon.

2014. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy jobb a gold, de nem ezen fog múlni. Mert én pl az mhn-nel is elégedett vagyok:)
2014. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért mert nem értek még annyira hozzá csak szeretnék nyilván ne idegesítsd magad! Főleg ne játsz a vérnyomásoddal! Örülök inkább, hogy írtál mert ha ennyire értesz hozzá érdekel a te véleményed is! Mi a véleményed a pirosról? És mi a kékről? Te mit használsz? És a Gold Standard-ről mi a véleményed?
2014. máj. 15. 20:11
 9/9 A kérdező kommentje:
Sandor neked meg köszönöm az összes hozzászólásodat!! :)
2014. máj. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!