Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg igaz, hogy aki egyszer...

Tényleg igaz, hogy aki egyszer elkezd koxolni utána nem tud megállni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ha valaki elkezd használni valamit utána már anélkül nem fog tovább edzeni. Ez tényleg így van? Gondolom nem ugyanaz utána naturálon edzeni, mint előtte.
2014. máj. 18. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez igazság szerint embertől függ. Ha az első kúra után "egészséges" maradna az illető és lenne egy kis agya, akkor többet nem nyúlna cucchoz.(természetesen hobbi sportolóról van szó. Élsportban nincs választás.
2014. máj. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első: ha lenne egy kis agya, akkor egyszer se nyúlna cucchoz :) Állítólag ez egy ördögi kör, amibe ha belépsz, akkor nem egy kúra lesz, hanem csak első. Utána már nem hoz eleget a legfullosabb tápkieg. kombó sem, újra érezni akarod azt az erőt és fejlődést, ezért ismét cucchoz nyúlsz valószínűleg. Utána pedig mér a cuccokat kell kombinálni, hogy továbbfejlődj és egyre többfélét használsz, kivéve persze ha közben előjönnek komolyabb mellékhatások... A legfélőbb inkább az, hogy nem tiszta anyaghoz jutsz, hanem hamisítványhoz (ami eléggé esélyes), amiben nem tudni mik is vannak, lehet hogy annak is lesz eredménye, de sokkal károsabbak a mellékhatásai... Ez egy nagyon komoly döntés, aki ilyesmibe vág bele
2014. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amit koksszal szerzel meg eredményt, azt naturálban nem tartod meg. Tehát utána a legtöbb ember nyomja kis idő után az újabb kúrát. Nincs egy kúra csak első kúra. Ez az igazság.
2014. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Én hobbi szinten nem is értem mi értelme koxhoz nyúlni. Ego?
2014. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Van aki ego miatt. De kicsit tovább kell ennél látni. Azt mondják, hogy csak a versenyzők cuccoljanak. Na de senki nem lesz egy kúrától versenyző, tehát bőven évekkel előtte el kell kezdeni a cuccolást, ha valaki később eredményes akar lenni. És ekkor még ugye nem versenyző, tehát ugye menjen az anyjába, mert hogy minek kokszol. De másképp meg nem lesz belőle évek múlva versenyző. Remélem érthető?:)
2014. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az izomtömeget, de még az erőt is megtudod tartani többé kevésbé, mindezt azért írom, mert magamon is kipróbáltam.

régebben nagyon ment a dolog, de volt hogy két kúra közt eltelt vagy 4 év.

mert inkább naturálan akartam csinálni.

és az erő nagy része, meg az izomtömeg is megmaradt, igaz zsírosan, csak okosan kell csinálni.

van hormonvisszaállító és egyéb szer is ami minimálisra növeli az izomvesztést.

natúr időszakban pedig sokat segít a tribulus és némelyik növekedési hormon fokozó.

csak egy példa.

mikor volt bennem cucc,guggoltam 4*10 180-190 kilóval.

natúrban meg 160-170 kilóval megy.

2014. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha zsírosan marad meg a tömeg, akkor ez azt jelenti, hogy a nettó izomtömeged csökken, hiszen a zsírral vagy akkora, mint koxal lennél szálkásan. Szóval nem igaz, hogy naturálban megmarad a nettó izomtömeg.
2014. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tribulus pedig pl a testosteron enantáthoz képest olyan, mint egérke az elefánt ellen. Nem ér szart sem!
2014. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a kérdező kérdésre megadván a választ hogy igen lehet így is edzeni utána, meg az izomtömeg is ahogy írtam "többé kevésbé" megmarad!

lehet itt írni hogy nettó izomtömeg így meg úgy, de a kérdező nem ezt kérdezte.

még ha koxol is valaki, akkor is csökken a nettó izomtömeg , elég ha csak a carbo bevitellel valaki eljátszadozik!

főleg verseny előtt!

teszto enanthát, és tribulus.

igen a kettőnek nem sok köze egymáshoz, de ahogy írtam van sok szer, ami kúra után kell, a tribulus meg natúr időszakban jó ha megy, ha már elmúltál x éves!

2014. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

na figyu, először is köszi, hogy lepontoziol, én senkit nem pontozok le, mert csak beszélgetünk. Másodsorban a tömeg és az izomtömeg az nem ugyanaz. Naturálban nem marad meg az izomtömeg és pont. Ez nem vita tárgya. Hiába az utókúra, az persze kell, de nem azt jelenti, hogy azzal mindent megtartasz, max nem veszted el egyből az egész eredményt, de így is vesztesz.

És igen, én elmúltam 40, 29 éve edzem, szóval van tapasztalatom. És ez egy olyan sport, hogy nem az számít, hogy ki mit dumál, mert mondani bármit lehet. Hanem az számít, hogy mit mutatsz.

2014. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!