Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves fiú vagyok, hogy...

18 éves fiú vagyok, hogy tudnék támogatót szerezni? Egy céget vagy vállalkozót, aki biztosítaná a pénzt a táplálékkiegészítőkhöz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 08:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyökérkedés, csak ez az igazság. Senki nem támogat ismeretlen, eredményt még nem ért el gyerekeket. Ez van, még akkor is, ha ez a válasz egyeseknek nem tetszik.
2014. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 *Glissade* ***** válasza:

Pedig nem így van! Bár az tény, hogy utolsó lenne, hogy egy testépítő jelölt kiegészítőit támogassam, mert én inkább az állat menhelynek adom...

De nem lehet tudni, kérdező!

2014. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
De így van.
2014. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem 3 cég ajánlotta fel a támogatást, bár az sem nagy mértékű, viszont ahhoz meg van szabva hogy 3 versenyt kell nyerni, azon belül is több kategóriát, és ezek között van a novemberi VB amire készülök Indiába. Tehát nagyon nagyon sokat kell letenni az asztalra ahhoz hogy téged bárki is támogasson...
2014. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ennyi. Ezért írtam, hogy eredmény kell.
2014. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 *Glissade* ***** válasza:

Én egyszer mentem el egy versenyre ( nem testépítés), és kaptam jópár külön díjat, tárgy nyereményt, ruha anyagot, meg kedvezmény kuponokat;)

Pedig nem lettem dobogós.

2014. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Testépítésben nem így megy. És az még nem állandó komoly támogatás amit írtál. Szóval ismét nincs igazad.
2014. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

*Glissade*


Véded itt ezt a szerencsétlent, de mire fel? a srác akar valamit, de nem hajlandó érte tenni, azt várja, hogy más tegye meg neki, helyette. Ráadásul a célja is önző, kinek lesz haszna abból hogy megizmosodik?


Tipikusan az az ember, aki a állatait kiteszi a szeméttelepre. Jajj, kell egy kutyus, mert olyan cuki- de amikor 2 hét múlva ráun, akkor viheti sétáltatni az anyja. Fél év után az anyuka is megunja a kutyasétáltatást, és beadja a dögöt a menhelyre, jobb esetben.


Ezt az embert véded?

2014. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem őt védi, nekem akar mindig ellentmondani, csak sajnos nincs igaza sosem. :-)
2014. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 *Glissade* ***** válasza:

Én nem védtem senkit! Csak nem szeretem a negatív lealacsonyító embereket.

Nem értem miért kell a másik kedvét elvenni? Lehet, hogy ő épp talál majd magának támogatót mondjuk napi pár óra házimunkáért cserébe;)

2014. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!